Oceny Renault Espace II 2.0 101KM 74kW 1991-1996

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Renault Espace II 2.0 101KM 74kW 1991-1996

~grzegorzwlodarczyk77@o2.pl
Van 2.0 101KM 74kW
samochód bardzo wygodny i przestronny-jeżeli sie zadba(jak o każdy)to sie napewno odwdzięczy-moze troche brakuje mocy przy 7 osobach ale to moje osobiste odczucie-w kazdym razie super samochód na dłuższe wycieczki!! p.s.jedyna metalowa część w karoserii czuli klapka od wlewu paliwa ma troche rdzy.
3,1
~Zenon
Van 2.0 101KM 74kW
TRAGEDIA! Wykonanie i jakość po prostu fatalna! Krótko użytkowałem swojego Espace´a i szybko się go pozbyłem, bo niemalże co tydzień miał jakąś nową awarie! Na tle innych dwunastoletnich aut wypada po prostu fatalnie! Każdemu kto ma chęć zakupu tego wynalazku, mówię wprost: odpuść sobie, chyba że lubisz kłopoty.
4,1
~sebek
Van 2.0 101KM 74kW
auto nie jest w klasie mercedesa ale jest wygodne odpowiednio ciche i elastyczne. jestem zadowolony z posiadania takiego auta.
4,1
~szybki
Van 2.0 101KM 74kW
kupilem jeden i jak cos kupie rdugi
3,8
~marek
Van 2.0 101KM 74kW
awaryja.znam wielu właścicieli tego auta którzy wymieniali już całe skrzynie.a do tego ten wsteczny-porażka (Skrzynia biegów)
3,6
~zikozk
Van 2.0 101KM 74kW
100% satysfakcji na benzynie na gazie troszkę gorzej. Konfort jazdy jak na starsze autko bardzo dobry, zużycie paliwa niestety spore ale poza tym widzę same pozytywy. Polecam tym co lubią dłuższe wycieczki. (Silnik)
3,7
~bryksa@neostrada.pl
Van 2.0 101KM 74kW
bardzo dobra wentylacja,ale na postoju dmucha zimne powietrze mimo ze silnik jest gorący (Wentylacja i ogrzewanie)