Lista ocen Renault Espace III (46) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 78 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~www
Van 3.0 168KM 124kW
Tu nic dodać nic odjąć. Lepsza jest tylko wersja grand. Szerokie i w miarę wygodne fotele. Oprócz foteli w I rzędzie, wszystkie inne można wyjąć lub odwrócić. Przestrzeni (jak w nazwie) jest dużo: meble, rower na stojąco, drzwi do szafy itp oczywiście przy wyjętych fotelach. Pomiędzy tylnymi fotelami można przejść, więc dzieci do ostatniego rzędu czasami wchodziły przez bagażnik (lubiły to).
~fanka
Grand Espace 2.0 140KM 103kW
wozimy sie w dorosłych, w foteliki 4. mały minus za wyżej podłogę dla pasazerów, ale jesli jadą tam młodzi, lub ponizej 170cm wzrostu -nie ma problemu. nikt nie siedzi scisniety,dzieciaki mają miejsce na zabawki i zdjęte kurtki, czasem mam wrazenie ze za duzo - przy koncu trasy okazuje się, ze jest kupa drobiazgów do pozbierania, bo tyle zdąża wyciągnąć
~Sawoj
Van 1.9 dTi 98KM 72kW
Jeśli chodzi o przestrzeń dla kierowcy jest ok, pasażer obok kierowcy również ok, ale jeśli chodzi o miejsce dla pasażerów z tyłu to trochę gorzej bo trzeba dosyć wysoko trzymać nogi, jeśli chodzi o przestrzeń również jej tam nie brakuje. Moje dzieci bardzo sobie chwalą tył tego auta.
~androli
Van 2.0 i 16V 140KM 103kW
kierowca i pasażer obok mają bardzo wygodne miejsca, pasażerowie trochę gorzej szczególnie w trzecim rzędzie. wadą tylnych foteli jest to że mają zbyt niskie siedziska przez co siedzi się z mocno ugiętymi kolanami, szczególnie dotyczy to wysokich, ale ja jestem kierowcą :)
~padree007
Grand Espace 2.2 dCi 130KM 96kW
Normalny autobus, miejsca dla każdego pod dostatkiem. I co ciekawe zaskoczenie to fakt że auto jest jedynie o 5 cm dłuższe i szersze od takiego no Peugeota 406 a mimo to przestrzeni jest sto razy więcej :)
~kierowca
Van 2.0 115KM 85kW
Mega przestrzeń, jestem bardzo wysoki i to auto jest poprostu idealne dla mnie... siedzi się wygodnie, idealne podparcie dla kręgosłupa wokół dużo przestrzeni więc nie siedzi sie jak w klatce.
~łysy
Grand Espace 1.9 dTi 98KM 72kW
przy piecu fotelach miejsca po dostatkiem . po założeni trzeciego rzędu czyli jeszcze dwa foteliki robi się ciasno i brakuję bagażnika ; (((((((( ale daje notę 5 bo używam tylko pięciu foteli
~lukas1213@interia.pl
Grand Espace 3.0 V6 194KM 143kW
z przodu rewelka siedzi sie jak na tronie ztylu jest tez oki troche gorzej w 3 ale ja przy wzroscie 190cm sie mieszcze wiec pewnie dla kogos nizszego bedzie git
~ANDRZEJ MIETLOWSKI 509986645
Grand Espace 3.0 V6 194KM 143kW
bez komentarza rewelacja dodam tylko za juz pare razy zmuszony bylem w nim spac i po wyjeciu tylnich foteli jest pelnometrazowa przestrzen do porzadnego wyspania sie

Usterki Renault Espace III

Renault Espace III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~r34d0nly
Van 2.0 i 16V 140KM 103kW
Mam 185 cm wzrostu i czy siedzę z przodu czy z tyłu miejsca jest naprawdę wiele. Jedynie przy tym wzroście siedzenie w 3 rzędzie powoduje lekki dyskomfort.