Lista ocen Renault Espace IV Grand Espace (44) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 36 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomasz
Grand Espace 2.0 dCi 150KM 110kW
myślę że lepiej sobie odpuścić wszystkie modele powyżej 160 tyś kilometrów, samochód zaczyna sie sypać około 140-160 tyś z początku drobne usterki przeplatające się z coraz poważniejszymi usterkami w końcowej fazie przymusowy assistance wykańczają właściciela i doprowadzają do zespołu stresu pourazowego, jeżeli ktoś ma zaciecie i myśli że zna się na mechanice to taki live hack sugeruje kupić drugi taki sam model - na części
~mirussound@wp.pl
Grand Espace 2.0 dCi 150KM 110kW
Nie ukrywam, że nie jest to tanie auto, ale warto je kupić - oczywiście nowe, niech każdy z czytelników zapomni o kupowaniu używki - miałem kilka vanów używanych, bardzo się rozczarowałem- sprzedawcy (nawet w salonach) oszukują w temacie historii używanego auta, cofają liczniki. Nie wierzcie, że ktoś kupił sobie Vana i robił nim 10000km rocznie, bo to bujda. Zamówcie sobie taki jak marzycie, i zobaczycie że będzie dobrze!
~Darek
Grand Espace 1.9 dCi 120KM 88kW
Z uwagi na przypadki uszkodzęń silnika czy elektroniki, w Polsce samochody są tanie. Co się dziwić jak wszystko zajeżdzone trafia do handlarzy, którzy cofają liczniki. Moje autko zrobiło 400.000 beż żadnej mnaprawy. Tylko olej i klocki jakies drobiazgi w zawieszeniu. We Francji samochody są chwalone i częściej wybierane niż np marki niemieckie.
~Vick
Grand Espace 2.0 dCi 175KM 129kW
Rok 2007 120000 km ( prawdziwe :)) zaplaciłem ok 10000 zł więcej niż cena takiego w Polsce. Ale warto dobrze poszukać , zapłacic troche więcej i cieszyc sie jazdą . Z niektórych opinii wynika że naród kupuje złom a pożniej jest zdziwiony że auto się psuje itp. W przedziale cenowym do 60000PLN jest to najlepsza propozycja
~Dowódca
Grand Espace 2.2 dCi 150KM 110kW
Jeśli miałbym go kupić nowego na pewno nie zdecydowałbym się na to. Mój egzemplarz w grudniu 2003r. kosztował 150 tyś zł. Ma skóry,nawigację,elektrykę pełną, dvd w zagłówkach,i inne bajery ale tyle nie dałbym za niego. Kupiłem go za 31,5 tyś zł. Cieszy mnie to bo warto liznąć trochę luksusów za małe pieniądze.
~Waldek
Grand Espace 2.2 dCi 150KM 110kW
Moge jedynie mówić o swoim zakupie.W moi przypadku(zakup niespełna rocznego w Niemczech),był to bez watpienia jeden z lepszych moich zakupów(wiem co piszę,gdyż dośc często zmieniam samochody.Niestety wada jest spadek wartości,bo jak to u nas-przecież to francuz a nie niemiec.Poza tym to kawałek bardzo porządnego samochodu.
~Kamil
Grand Espace 2.0 dCi 175KM 129kW
Jakość wnętrza przeciętna, francuska. Dobra/przeciętna niezawodność mechaniczna (po faceliftingu w 2006 i z silnikiem 2,0 dci). Plastiki we wnętrzu nie sprawiają wrażenia solidnych, aczkolwiek zniosły 9 lat użytkowania przez dzieciaki bez szwanku. renault nie jest cenioną marką i dzięki temu ceny są niskie.
~Filip
Grand Espace 2.0 dCi 175KM 129kW
CHciałem kupić tańsze 3 kolejne sztuki, ale okazały się \'minami\'. w końcu trafiłem trochę droższy, ale z pewnego krajowego żródła. cena trochę większa, ale i tak to najtańszy na rynku taki VAN rodzinno - firmowy (nie podoba mi się z wyglądu, ale jest luksusowy, tani i FUNKCJONALNY !!
~Wojciech Czeluśniak
Grand Espace 2.0 Turbo 170KM 125kW
Samochody Renault uchodzą w Polsce na awaryjne, skomplikowane, z delikatną elektroniką więc są tańsze od np seata, volkswagena itd. Kwestia jak kto dba o odpływy wody, suche wnętrze, osłony silnika i nie psikanie pianką w nadmuchy (to co się osiądzie przecieka pod deskę)
~Igor Gdańsk
Grand Espace 2.2 dCi 150KM 110kW
ta najpiękniejszy samochód na świecie , doskonały pod wieloma wzgledami Wydałem 182 000 zł i po przejechaniu 78000km (2 lata) mażyłem żeby już nigdy nie mieć do czynienia z formą RENAULT . Bez końca byłem klientem serwisów , a tam spotykałm setki ludzi z takimi samymi problemami.
Renault Espace IV Grand Espace