Lista ocen Renault Espace IV Grand Espace (47) - Widoczność

Na liście zabraknie 33 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~zwck
Grand Espace 2.0 Turbo 170KM 125kW
Bardzo wygodne fotele z przodu, drugi i trzeci rząd trochę gorzej, ale mimo wszystko długa trasa nie męczy. Miałem okazję prowadzić naprawdę drogie, nowe i niby luksusowe auta i nie zamieniłbym espaca na nic innego. W swoim posiadam 6 foteli ustawiłem w układzie 3x2 i jeszcze zostaje kawałek bagażnika. Przy wyjazdach na wakacje fotele przestawiam w układ 2 i 3 6 fotel wypada z samochodu do dyspozycji w tym układzie mam ogromny bagażnik.
~Kamil
Grand Espace 2.0 dCi 175KM 129kW
Wysoka pozycja za kierownicą. Cienkie i daleko odsunięte słupki A zapewniają idealną widoczność do przodu i na boki.Z uwagi na długość stosunkowo słaba widoczność do tyłu. Małe lusterka zewnętrzne są zaletą na autostradzie. Czujniki parkowania są bardzo pomocne przy parkowaniu. Bardzo bogate wyposażenie standardowe. Mnóstwo miejsca dla rodzinki. Kurtynowe poduszki powietrzne i nawiewy powietrza we wszystkich trzech rzędach siedzeń.
~Tomasz
Grand Espace 2.0 dCi 150KM 110kW
tutaj można pochwalić widoczność naprawdę jest niezła auto wiadomo gdzie się zaczyna i kończy słupki z przodu są wąskie przez co na łukach nie trzeba żurawia robić żeby widzieć czy z naprzeciwka nie ciśnie na czołowę tnąc twój pas dostawca w vanie
~olo
Grand Espace 2.0 Turbo 170KM 125kW
Widoczność bardzo dobra w każdą stronę ale wiadomo, że to długi samochód więc cofając do tyłu trzeba uważać. Czujniki pomagają ale tylko na dole więc ostrożność jest konieczna. Siedzi się za to wysoko i patrzy na wszystko z góry co bardzo mi się podoba :-)
~Adam
Grand Espace 2.0 Turbo 170KM 125kW
Widocznośc we wszystkie strony to wielki atut samochodu. Latem się dość nagrzewa (ogromne powierzchnie przeszklone) ale klimatyzacja jest wydajna. Swietnym dodatkiem jest otwierany, panoramiczny dach.
~Pan Franek
Grand Espace 3.0 dCi 180KM 132kW
sam komfort jazdy pozytywnie mnie zaskoczyl doskonala widocznosc wygodne fotele duza przestrzen posiadam wersje z panorama co dawalo duzo swiatla w aucie, auto wygodne bardzo trzeba przyznac
~miodek@miodek.org
Grand Espace 1.9 dCi 120KM 88kW
Tutaj Espace króluje na każdym kroku. Widoczność jak z helikoptera, szybciej niż ktokolwiek inny zdążysz zmienić pas, zobaczysz znak, stację benzynową, policjantów...:-). Jak w akwarium. Super.
~MIROK
Grand Espace 2.0 dCi 150KM 110kW
cóż, dużo szkła, w miarę wysoka pozycja za kierą więc problemów nie ma. Trzeba się jedynie przyzwyczaić do krótkiej maski z przodu. Polecam czujniki parkowania.
~Ziobro
Grand Espace 2.0 Turbo 170KM 125kW
Nie widziałem lepszego samochodu. Widoczność jak w szklarni. Przednia szyba i deska poprowadzone nisko, więc widać naprawdę rewelacyjnie.
~LUK721
Grand Espace 2.0 Turbo 170KM 125kW
co tu mówić, same szkło, jedynie na tylny słupek podczas cofania należy zwracać uwagę, potrafi na chwilę ukryć człowieka lub przeszkodę i okna jak zaparują.
Renault Espace IV Grand Espace