Oceny Renault Espace IV Grand Espace 2.0 dCi 175KM 129kW 2003-2012

Renault Espace IV Grand Espace 2.0 dCi 175KM 129kW 2003-2012 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Renault Espace IV Grand Espace 2.0 dCi 175KM 129kW 2003-2012

~Kamil
Grand Espace 2.0 dCi 175KM 129kW
Idealny samochód dla rodziny z dziećmi. Bardzo pakowny. Duży plus za możliwość dowolnej aranżacji tylnych foteli, zwłaszcza w wersji po liftingu w 2006 r. Podłoga w tylnej części nadwozia idealnie płaska. Po wyjęciu foteli samochód zmienia się w dostawczak idealny do przewożenia szaf i lodówek. Zawieszenie jest miękkie, idealne do komfortowego, przewożenia rodziny. Przy hamowaniu nadwozie mocno nurkuje do przodu a przy przyśpieszaniu przód...
~Vick
Grand Espace 2.0 dCi 175KM 129kW
Generalnie super auto. Poza drobiazgami typu małe lusterka nie widzę specjalnie wad . Auto wygląda w miarę nowocześnie , nie jest przesadnie drogie w zakupie , bardzo dobrze wyposażone , ogrom miejsca. Silnik rewelacja. A spalanie ? Jak ktoś kupuje kozę to musi mieć też na łańcuch :) Galaxy i Sharan spalą mniej , ale za tą samą kasę Espace będzie młodsze , lepiej wyposażone i mniej zjeżdzone ( jak dobrze kupicie:))
~Marcin
Grand Espace 2.0 dCi 175KM 129kW
To mój trzeci Espace i z utęsknieniem czekam na nową generację. Jest bardzo przyjazny dla użytkownika. Zero fajerwerków przy obsłudze. Sterowanie nawiewami dziecinnie proste, obsługa radia przy kierownicy a nawigacji przy lewarku. I to wszystko. I tak powinno być w każdym aucie. Do tego karta wolne ręce i automat. Bardziej prosto i komfortowo chyba już się nie da.
~Filip
Grand Espace 2.0 dCi 175KM 129kW
Na razie ja i moja rodzina jesteśmy zachwyceni chociaż chciałbym bardziej w automacie...
2,9
~Staszek
Grand Espace 2.0 dCi 175KM 129kW
Auto tak awaryjne, że nie ma go do czego porównywać. Życie jest za krótkie na taki szmelc.
3,1
~TR
Grand Espace 2.0 dCi 175KM 129kW
Po kilku miesiącach użytkowania wiem, ze zakup był błędem.
~Domagalski.
Grand Espace 2.0 dCi 175KM 129kW
Spore, wygodne, osobne dla każdego użytkownika fotele. (Widoczność)
~marek
3,3
~Tomasz
Grand Espace 2.0 dCi 175KM 129kW
W miarę, mechanicznie nie ma problemu, pali średni dużo- 13-14 litrów ropy zimą po mieście, 10,5- 11 latem. Automat. Delikatnie z gazem. (Silnik)
~zieno
Grand Espace 2.0 dCi 175KM 129kW
Więcej nie trzeba.Jestem bardzo wysoki i takiego auta szukałem.Dla osób z tyłu też bardzo wygodnie. (Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów)
Renault Espace IV Grand Espace