Lista ocen Renault Fluence Sedan (44) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 44 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Zakrześ
Sedan 1.6 16V 110KM 81kW
To poprostu nie wymaga komentarza. Auto bardo niedocenione, w tej chwili nowe Renauld Fluence można kupic za ok. 55 tyś na wyprzedaży rocznika 2015. To śmiech na sali, proszę Państwa - nie ma konkurencji. Tak duże auto, wyposażone w 4 szyby elektryczne, lusterka elektryczne, automatyczną, 2-strefową klimatyzację, tempomat, czujnik deszczu , automatyczne światła, system bezkluczykowy, rolety p.słoneczne, podświetlane lusterka w osłonkach,...
~Jacek
Sedan 1.6 16V 110KM 81kW
Dwustrefowa klima automatyczna, automatyczne światła (ledy), wycieraczki, czujniki cofania, pełna elektryka szyb, radio - zresztą całkiem niezłe - sterowane z kierownicy, tempomat z ogranicznikiem, komputer z polskim menu, opony zimowe w zestawie - za mniej więcej 50 tysięcy - znajdźcie taką ofertę... Zakochany w Astrze chciałem czwórkę, ale to osiem tysięcy więcej, a wyposażenie porównywalne. Wygląd... dla mnie limuzyna ok! Starszy gościu...
~Smoczyński
Sedan 1.6 16V 110KM 81kW
POlecam MOżna ten samochód rewelacyjnie wyposażony w klimatyzacje dwustrefową , nawiew na tył , abs , esp , elektrycznie regulowane szyby (przód,tył) , skórzana kierownica , kolor metalic , światła przeciwmgłowe , czujnik deszczu < czujnik zmierzchu , z wejściem AUX i innymi potrzebnymi rzeczami za ok 50 000zł. POLECAM !!!
~Aston
Sedan 1.6 16V 110KM 81kW
Samochód jest bardzo dobrze wyposażony nawet półskóra kolor beżowy dobrze wygląda w porównaniu z innymi markami pojazdów ten samochód warto kupić za tą cenę bo po co przepłacać jak i tak potem tracimy na wartości a za kilka lat i tak go sprzedamy, bo znajdziemy inną okazję ?
~Adam
Sedan 1.6 16V 110KM 81kW
jako tako ale przewiduję, że bardzo straci na wartości. Kodowane części!!!! NIE POPEŁNIJCIE MOJEGO BŁEDU I NIE KUPUJCIE TEGO TURASA. Za granicą dużo tańszy niż w Polsce SKANDAL!!!Niekompetentny serwis Renault. W porównaniu do poprzedniej Fabii którą mi ukradli to złom.
~Kamo
Sedan 1.6 16V 110KM 81kW
Stosunek jakości i do ceny jest genialny w tej cenie to jest naprawdę porządne auto i naprawdę jest niedoceniane Ja na szczęście kupiłem je z salonu za 34 i jestem mega zadowolony to mój najlepszy samochód jaki miałem.
~bialy
Sedan 2.0 16V 140KM 103kW
Za taką cenę (promocja na koniec roku)65 tys.nie kupiłbym samochdu o podobnych gabarytach i wyposażeniu (przed kupnem odwiedziłem dilerów wielu marek samochodów)
~mike
Sedan 2.0 16V 140KM 103kW
Pomimo wielu niedociągnięć to na pewno mocny punkt - samochód broni się ceną - jest tani w zakupie - w gazie jest tani w eksplatacji, więc można mu wybaczyć niedociągnięcia.
~Mallkavian
Sedan 1.6 16V 110KM 81kW
Nie oszukujmy się swoją cenę auto oferują najwięcej z konkurentów. Rozważałem hondę civic czy skodę rapid ale za to samo trzebabyło tam zapłacić 10-15 tys więcej.
~strawberry_kia
Sedan 1.6 16V 110KM 81kW
Za tą cenę turecka wersja Megane jest naprawdę godna polecenia. ZALETY: przestronny, bogato wyposażony, z bardzo dobrymi hamulcami. WADY: bagażnik na pałąkach, brak 6 biegu
Renault Fluence Sedan