Lista ocen Renault Fluence Sedan (48) - Widoczność

Na liście zabraknie 40 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Zakrześ
Sedan 1.6 16V 110KM 81kW
Nie ma jakiś większych problemów. Maski z przodu i bagażnika z tyłu - nie widać, trzeba "ogarnąć" wymiary. Słupki A i C - ani super wąskie, ani jakieś specjalnie grube. Lusterka duże, wszystko w nich widać. Ale z kolei ten sam znajomy który jechał ze mną na trasie, twierdzi że w tylnym lusterku widzi zbyt pochyloną szybę, przez co ma wrażenie że tam nie ma szyby tylko "właz" jakiś, małe okienko jak w "Warszawie...
~Tomek
Sedan 1.6 16V 110KM 81kW
Do przodu bez zastrzeżeń poza słupkiem A który jest dość gruby. Jednak wszystkie nowe samochody mają ta niedogodność. Widoczność do tyłu jest słaba. Tylna pólka jest stosunkowo wysoko. Sytuacje ratują świetne lusterka boczne, jednak najlepszym rozwiązaniem są czujniki parkowania.
~Przem
Sedan 1.6 16V 110KM 81kW
Widoczność z przodu ok, słupek A akceptowalny. W tylnej szybie widać co nieco tylko na trasie, bo na parkingu słabo (polecam koniecznie bardzo dobry czujnik - precyzyjnie możemy go wyczuć i dużo zyskać np. przy parkowaniu w zatoczce).
~krzych-wwa
Sedan 1.6 16V 110KM 81kW
Widoczność do przodu i na boki jest dobra, choć przedni słupek A trochę ogranicza widoczność i czasem może się za nim schować pieszy. Do tyłu nie jest najgorzej jak na sedana, ale czujniki parkowania z tyłu zdecydowanie polecam.
~hombre
Sedan 1.6 16V 110KM 81kW
Jak zwykle w nowoczesnych sedanach nie widać końca bagażnika, więc trzeba nauczyć się oceniać odległość przy cofaniu. Albo dokupić czujniki. Działają bardzo dobrze - reagują na pojedynczy słupek znaku drogowego - duży plus.
~Flanker
Sedan 1.5 dCi FAP 110KM 81kW
Dobra widoczność do przodu, niezła do tyłu (plus za asferyczne lusterko z lewej strony). Świetne centralne lusterko wsteczne. Po obróceniu się do tyłu widoczność taka sobie, lepiej jechać \"na lusterka\".
~Pablo 74
Sedan 1.6 16V 110KM 81kW
Widocznośc jest średnia = a to za sprawą małych okien i \"nadmuchanego nadwozia\".Trzeba wyczuc gabaryty auta.Ja który nigdy nie miałem kłopotów z parkowaniem w tym aucie mam duży problem:-)
~staż 34L
Sedan 1.6 16V 110KM 81kW
Do przodu dobra. Bardzo dobre lusterko po stronie kierowcy (praktycznie eliminuje martwy punkt). Podczas cofania konieczne są czujniki parkowania. Bez nich jest trodno zaparkować tyłem.
~thalamoose@o2.pl
Sedan 1.5 dCi 105KM 77kW
Do przodu bardzo dobrze, na boki też. Widok do tyłu ograniczony jest dość wysokim przebiegiem lini bagażnika. Czujniki parkowania bardzo pomagają. Warto je zamówić do uboższych wersji wyposażenia
~strawberry_kia
Sedan 1.6 16V 110KM 81kW
Widoczność do przodu i na boki bardzo dobra. Do tyłu - kiepska, jak w każdym sedanie. Pomagają czujniki parkowania tyłem. Moim zdaniem, za małe lusterka boczne.
Renault Fluence Sedan