Oceny Renault Kangoo I Minivan Facelifting 2003 1.5 dCi 82KM 60kW 2003-2005

Renault Kangoo I Minivan Facelifting 2003 1.5 dCi 82KM 60kW 2003-2005 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Renault Kangoo I Minivan Facelifting 2003 1.5 dCi 82KM 60kW 2003-2005

~metmac
Minivan Facelifting 2003 1.5 dCi 82KM 60kW
Ogólnie czytając komentarze niektórych domniemanych uzytkówników kangoo\'rka myslałem że dostane padaczki. Przykładem tego może być uzytkownik dafix , który napisał o kangoo tak : Ktoś kto dopuścił ten \"samochód\" do ruchu powinie siedzieć w wienzieniu! Zmuszony zrobić nim kilkaset kilometrów - nabawiłem się boleści kręgosłupa - tak niewydażone są wśrodku siedzenia - moją współpasażerkę bolał niemiłosiernie tyłek.Podczas...
2,7
~klonbus
Minivan Facelifting 2003 1.5 dCi 82KM 60kW
Mamy w firmie takowe cudeńko..., i to jest po prostu czarna rozpacz.Auto miało słuzyc jako wół roboczy , ale nadaje sie tylko do jeżdzenia po dzieci do szkoły. Po pierwsze po 60 tys. silnik miał remont koszt 4 tys,. a gdyby tego bylo mało po miesiacu znowu problemy(wymiana wtrysków) Po drugie tandeta w srodku jak malo który, połamane sa juz chyba wszystkie plastiki , szyby z elektrycznych przerobilismy na korbki, Po za tym auto sie prowadzi...
~Wojciech
Minivan Facelifting 2003 1.5 dCi 82KM 60kW
Samochód daje rade. Trzyma się kupy, jeździ, skręca, hamuje, gdy zimno grzeje, gdy gorąco to chłodzi, nie pada na głowę. Pali mało paliwa Jest OK. Nie ma co oczekiwać od takiego rodzaju auta fajerwerków i komfortu. Kangur spełnia swoją rolę. Usterki się zdarzają ale sporadycznie. Najważniejsze by serwisować na bieżąco a odpłaci się codzienną bezawaryjną pracą. Rdzy właściwie nie ma.
~sebu3110mat
Minivan Facelifting 2003 1.5 dCi 82KM 60kW
Podstawowa rzecz przy ocenie,do czego auto użytkowane dla mnie (wół roboczy) i w 99% spełnił swoją rolę, silnik rewelacja osiągi,spalanie elastyczność, rewelacja. W moim przypadku zakup przy 189 tyś sprzedany przy 246 tyś, sprowadzony osobiście na wstępie rozrządy oleje filtry i ogólny przegląd 1200 zł z kieszeni ubyło, ale potem dwa lata praktycznie bezawaryjnej eksploatacji i (katowania).Gaz w podłogę i ogień. Opcja 5-osobowa ale w 85% u...
~======
Minivan Facelifting 2003 1.5 dCi 82KM 60kW
JESTEM BARDZO ZADOWOLONY, SAMOCHÓD SPEŁNIA W 100% MOJE OCZEKIWANIA.MOJA RODZINKA SKŁADA SIE PRAWIE Z 5 OSÓB I MOŻE BARDZO WYGODNIE PODRÓŻOWAĆ TYM SAMOCHODZIKIEM.JAK NA RAZIE BEZ USTEREK.ZARAZ PO ZAKUPIE WYMIENIŁEM PŁYNY I ROZRZĄD,PRZED ZIMĄ WYMINIŁEM AKUMULATOR I ŚWIECE ŻAROWE.
~Ela
Minivan Facelifting 2003 1.5 dCi 82KM 60kW
A wygląda to tak. Auto jest naprawdę bardzo dobre, ale mnie doskwierają trzy rzeczy ( tylko trzy ) - tylna klapa ( na co komu taka patelnia! ) - sposób otwierania klapy z przodu. - brak poziomej regulacji tylnych sidzeń.
Dziennik kosztów dla Renault Kangoo I Minivan Facelifting 2003 1.5 dCi 82KM 60kW
5,8
~wolf
Minivan Facelifting 2003 1.5 dCi 82KM 60kW
Niezłe autko rodzinne, słuzy mi w góry na wakacje i spisuje sie wysmienicie duzo miejsca ekonomiczny , pewny bezawaryjny, Byłem nim w Bułgarii to najdłuzsza trasa, do srodka poza nami i 1 dzieckiem mieszcza sie 2 duze i 1 mały rower bez problemu/odkrecone przednie koła/ poza tym kupa bagazy, i innych rzeczy no i jeszce zostaje miejsca-REWELACJA. Jezdziłem juz fiat tipo, berlingo, primera i tego kangura stawiam na 1 pozycji. POLECAM
3,1
~tomek_cz-wa
Minivan Facelifting 2003 1.5 dCi 82KM 60kW
To nie jest \"osobówka\". To auto do pracy z możliwością zabrania 5 osób. Kupiłem go bo bardzo byłem zadowolony z pierwszego Kangoo z 1998r, ale trzeci raz już do niego nie wrócę (przez ich oszczędności na lini montażowej).
~Lopez
Minivan Facelifting 2003 1.5 dCi 82KM 60kW
Dla młodego człowieka jak ja 25lat autko rewelacyjne. Na wakacje wyciągam siedzenia i jest camping w którym spokojnie idzie się wsypać, rozłożyć stolik jak pada i coś zjeść, obejżeć jakiś film, cóż więcej chcieć. Autem jeździ mi się doskonale, jest duże, a w prowadzeniu i parkowaniu tego się nieodczuwa. Zdecydowanie polecam
~ukasz ostrołęka
Minivan Facelifting 2003 1.5 dCi 82KM 60kW
Świetne autko dla średniozamożnej rodziny, jeszcze lepsze dla biznesu, który czasami musi coś przewieźć. Zadowalająca dynamika i ekonomia. Plastiki w środku są niskiej jakości, ale póki co u mnie jeszcze nie trzeszczą.
Renault Kangoo I Minivan Facelifting 2003