Ocena kierowcy - Renault Kangoo I Minivan Facelifting 2003

JG, 17 lat temu
Silnik 1.5 dCi 82KM 60kW
Rok produkcji 2004
Renault Kangoo I Minivan Facelifting 2003 1.5 dCi 82KM 60kW 2003-2005 - Oceń swoje auto
Niekompetentne serwisy i olewający wszystko Renault Polska.
Przełączanie świateł drogowych jest zdecydowanie źle rozwiązane.
Da się słuchać CD.
Żeby auto paliło poniżej 6l trzeba jeździć bardzo delikatnie. Tak jak na emeryturze. Po przejechaniu 7tys. zapalałą się kontrolka i auto traciło moc(groziło to kolizją) - jakaś chińska wtyczka nie łączyła. Po 30tys. na przeglądzie dowiedziałem się, że mam wyciek na uszczelniaczu pomiędzy silnikiem a skrzynią biegów. Serwis nie potrafił usunąć przy dwóch próbach. Po 40 tys. przepalone 3 z 4 świec żarowych. Opona seryjna Vanco Contact pękła mi w 10 tys. po zamontowaniu(oczywiście uszkodzoną ją podczas montażu-twierdzi Continental). Serwisy generalnie do bani. Inowrocław jest beznadziejnie kiepski, Włocławek niewiele lepszy. W Słupsku nędza, bo bez podania sensownego powodu odmawiają wejścia na serwis(bezprawnie) a takie mam przecież prawo. Renault Polska ma głęboko w D.... klientów, którzy zakupili auto tej marki. Ważna informacja! Serwis naprawia na gwarancji tylko ten problem, który zgłosi klient. Inne problemy nie są naprawiane nawet jak serwis je zauważy!!! Takie jest zalecenie RENAULT! NGDY WIĘCEJ RENAULT!
Zbyt drogie w stosunku do jakości.
Mnóstwo detali, które wyprowadzają z równowagi.
Uszczelniacz wału, zawór EGR.

On - zużycie paliwa dla silnika 1.5 dCi 82KM 60kW [l/100km]

5,2