Oceny Renault Kangoo I Minivan

Najnowsze oceny Renault Kangoo I Minivan

3,1
~effendi
Minivan 1.4 i 75KM 55kW
Dodaję tę ocenę po roku od poprzedniej. Niestety jest ona znacznie gorsza od poprzedniej. Przez rok przejechałem zaledwie ok.10 tys.km. Po prostu boję się nim gdzieś dalej pojechać. Silnik cieknie i dymi. Wymieniłem już drugą uszczelke pod głowicą w ciągu 1,5 roku, a do tego kolektor wydechowy, który był cały popękany i prądniczkę prędkościomierza. Mimo tych napraw nie udało się ustalić i wyeliminować przyczyn wycieku. Po prawie 10 latach...
~użytkownik kangoo
Minivan 1.9 dTi 80KM 59kW
Ogólnie autko super :) mam go 2 lata nie sprawia żadnych problemów, leje się tylko paliwo i jeździ, co lepsze a aucie był spalone świece żarowe i auto paliło w zimę bez większych problemów :) auto nie rdzewieje
~DAKCAR
Minivan 1.9 dTi 80KM 59kW
Polecam to każdemu bez zastanowienia się, ważne tylko aby na trafić na niezajezdzony egzemplarz bo takich jest większość. Silnik 1.9DTI idealny do tego auta a do tego jak pisałem wcześniej o wiele lepszy od nowszego 1.5dci. Auto przestronne ekonomiczne niesprawiające kłopotów w codziennej eksploatacji, przy dobrym traktowaniu będzie służył wiele lat w rodzinnej eksploatacji jak i w firmowej.
~klops
Minivan 1.9 D 65KM 48kW
Kupiłem auto od handlarza. Słabo trafiłem. Ale takich aut jest na rynku 80%. Zadbane perełki to rzadkość. Auto traktuje typowo użytkowo - jazda od punktu A do punktu B. Zero emocji. Za to dużo kłopotów. Kilkukrotnie korzystałem z autoholowania, często stało w warsztacie zamiast pracować. Nigdy nie wiem co, gdzie i kiedy odmówi posłuszeństwa. O dalekich podróżach nie ma mowy - strach.
~adiGLE
Minivan 1.5 dCi 84KM 62kW
Kangurek to doskonałe auto dla osób ceniących niskie koszty utrzymania samochodu i w miarę przyzwoity komfort. Co prawda od samochodu tej klasy nie należy się spodzeiwać luksusu mercedesa, ale przecież nikt nie kupuje takiego samochodu z myślą o luksusach. Na 100% docenią to auto osoby, które nie lubią wyróżniać sie z tłumu i wymagają sporych zdolności przewozowych. Jest to doskonałe autko zarówno dla rodziny, jak i do prowadzenia niedużej...
2,2
~Gargamel
Minivan 1.9 dTi 80KM 59kW
MAKABRA, Mam go niecałe 2 lata, używam w małej 1 osobowej firmie , jeżdze około 3000 km miesięcznie a wymieniłem już w nim prawie wszystko : sprzęgło, rozrząd, wtryski, amory , kompletne hamulce, silnik wycieraczek, przekaznik swiatel, wahacze, drążki , iciągle coś nowego się sypie.
3,2
~Matys
Minivan 1.9 dTi 80KM 59kW
auto bardzo dzielnie znosi moje traktowanie. Dostaje po dupie ale e katuje go. Nigdy nie szaleje na zimnym silniku, pamiętam też o schłodzeniu turbo przed zgaszeniem kiedy dostawał trochę w kość. Co zabawne nigdy nie spaliłem nim gumy, ale na trasie wyciskam z niego siódme poty.
~leon
Minivan 1.5 dCi 65KM 48kW
Można wymieniać calą litanię zalet tego auta, ale wspomnę o dość istotnej dla mnie zalecie. Auto ma duży prześwit i doskonale sprawdza się w terenie oraz zimą gdzie drogi są licho odśnieżone. I jeszcze dość istotna jest latwość utrzymania w aucie czystości
3,1
~a.
Minivan 1.9 D 65KM 48kW
Samochód jak samochód.Ciekawa i praktyczna koncepcja ale troche gorzej z wykonaniem.Dałoby się to zrobić lepiej gdyby samochodów nie konstruowali księgowi.Po porostu po 7 latach ma być przetopiony i zakupiony nowy.W normalnych krajach tak jest.
~wojtex
Minivan 1.4 i 75KM 55kW
Bardzo dobre uniwersalne auto. Uniwersalne - czyli przestrzeń kosztem osiągów; mam wersje PAMPA więc \"wszędzie \" wjedzie, wszystko do niego wejdzie. Wygodny, ale mało ekonomiczny. Auto sportowe to nie jest, ale nie oczekiwałem tego zwłaszcza swiadomi wybierając silnik oraz gabaryty. Polecam przedsiębiorcom posiadajacym rodziny :)
Renault Kangoo I Minivan