Oceny Renault Kangoo I Minivan 1.9 D 65KM 48kW 1997-2003

Najnowsze oceny Renault Kangoo I Minivan 1.9 D 65KM 48kW 1997-2003

2,8
~Starszy
Minivan 1.9 D 65KM 48kW
Posiadam R Kangoo od czterech lat.Pierwszy 1,4 został zakupiony ,ze SFALSZOWANĄ gwarancja u jednego z dealerów w małopolsce.Renault Polska stwierdziło ,że to jest sprawa pomiędzy nabywcą a koncesjonerem.SKANDAL.Po grożbie złożenia pozwu natury karnej,sprawa została "załatwiona" polubownie.Zamiana na 1,9TDI kosztowała sporo.Awaryjnośc TDI-zdemolowany mechanizm róznicowy. ->dwukrotnie Centrum Renault w ramach gwarancji dostarczyło...
~klops
Minivan 1.9 D 65KM 48kW
Kupiłem auto od handlarza. Słabo trafiłem. Ale takich aut jest na rynku 80%. Zadbane perełki to rzadkość. Auto traktuje typowo użytkowo - jazda od punktu A do punktu B. Zero emocji. Za to dużo kłopotów. Kilkukrotnie korzystałem z autoholowania, często stało w warsztacie zamiast pracować. Nigdy nie wiem co, gdzie i kiedy odmówi posłuszeństwa. O dalekich podróżach nie ma mowy - strach.
3,1
~a.
Minivan 1.9 D 65KM 48kW
Samochód jak samochód.Ciekawa i praktyczna koncepcja ale troche gorzej z wykonaniem.Dałoby się to zrobić lepiej gdyby samochodów nie konstruowali księgowi.Po porostu po 7 latach ma być przetopiony i zakupiony nowy.W normalnych krajach tak jest.
2,7
~Krzysiek A
Minivan 1.9 D 65KM 48kW
Ogólnie jeżeli trafi się na zadbany egzemplarz, to może i bym polecił to auto, ale w wersji typo 5-osobowej z dobrym wygłuszeniem środka. To auto, które obecnie użytkuje ... aż nie chce mi się do niego wsiadać czasami.
~Marcin.
Minivan 1.9 D 65KM 48kW
samochód jak dlamnie jes rewelacjia gdyz jest przestrzenny i wygodny, pakowny w miare oszczędny choć może wolał bym benyniaka i w gas przerobic. Bardzo dużo jeżdziłem swojego czsu ale tak pozatym spełnił moje oczekiwania....
3,4
~sfortuna@poczta.onet.pl
Minivan 1.9 D 65KM 48kW
firma Renault Polska prowadzi politykę złodzieja. Przy przebiegu 141 000 tj 9 000km przed wymianą poszedł mi rozrząd wymieniany zresztą w autoryzowanym ( drogim ) serwisie. Zero gwarancji na pasek, zero samochodu zastępczego i prawie 4 000 zł rachunku + 500 zł za wypożyczenie clio na 24h. I co mi powiedział znajomy z serwisu? TAKIE MAMY WYTYCZNE Z CENTRALI. WSTYDŻCIE SIĘ ZŁODZIEJE!!!
2,7
~emoserwis
Minivan 1.9 D 65KM 48kW
Do czasu jak nie zapłaciliśmy za auto było cudownie:grzeczne telefony, rabaty, kawka itd. Potem zaczęły się schody- do środka auta przez braki w uszczelnieniu przedniej szyby dostawała się woda - usuwali tą usterkę 3 razy!! po dwa dni , a i tak oddali mi auto z mokrymi dywanikami. Sprawa wadliwych kluczyków to samo- tak ma być i koniec!! A ty się martw kliencie bo Renault Polska to nie obchodzi że ty nie masz auta! W ogóle brak słów!! Nie...
~maniac44
Minivan 1.9 D 65KM 48kW
Mało się psuł i to tylko pare pierdół, przejechał 120000 w cztery lata, spalanie 6-7 litrów, części tanie i łatwo dostępne, auto proste w obsłudze. Zero rdzy.
~gisbern
Minivan 1.9 D 65KM 48kW
Ogólnie miło wspominam jazdę Kangurkiem,gdyby nie ceny części i brak zamienników to tylko wymiana oleju, klocków, opon+paliwo i jazda
3,3
~lukasz
Minivan 1.9 D 65KM 48kW
doskonale ale pod warunkiem że kupimy nowy i będziemy obchodzić się z nim jak z jajkiem kontrolować każdorazowa nalewane paliwo i dziennie robić 1km wtedy mamy auto na całe życie
Renault Kangoo I Minivan