Lista ocen Renault Kangoo I Minivan 1.4 i 75KM 55kW 1997-2003 (46) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 67 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~brachu
Minivan 1.4 i 75KM 55kW
Od dawna mamy problem w firmie z tym autem. Muli sie strasznie. Okazuje sie, ze w innym Kangoo w firmie jest dokladnie to samo. W 3 autoryzowanych serwisach nie maja pojecia co jest grane. Pol zespolu napedowego juz wymienili. Prawdopodobnie uszkodzeniu ulegla centralka wtryskowo-zaplonowa ale tego juz wymieniac nie bedziemy ze wzgl na zbyt wysokie koszty naprawy.
~powiadamianie@op.pl
Minivan 1.4 i 75KM 55kW
Szarpie przy przyspieszaniu, boję się wyprzedzać. Drzwi boczne otwierają się przy przechyle na zakrętach, dobrze że ludzie jadący z tył są zapięci w pasy. Codziennie rano boję się że nie zapali już kilkanaście razy tak było. Serwis uważa że wszystko jest OK.Serwis uważa że wszystko jest OK
~wpasich@wp.pl
Minivan 1.4 i 75KM 55kW
Uszczelka pod kolektorem "padła" po roku (wada fabryczna, ale trzeba było zapłacić). Zwarcie w instalacji (z winy serwisu - zostawili śrubę na rozruszniku). Nieszczelność w układzie chłodniczym (zły trójnik do instalacji LPG; po wymianie OK). Zasadniczo - niezawodny. Nigdy nie tzeba było holować.
~wojtex
Minivan 1.4 i 75KM 55kW
byłem 2 razy holowany - raz bo padła cewka zapłonowa - drugi raz bo zamarzł płyn w chłodnicy i wężyki się rozszczelniły, poza tym trzeba kontrolować uszczelke pod głowicą, ogólnie to ok, ale trzymam rękę na pulsie - często kontroluje mojego kangurka
~Oliveira
Minivan 1.4 i 75KM 55kW
Już wspominałem - awarie uszczelki pod głowicą. Awaria pompy wody w niedzielę w Warszawie. Kompletna klapa, bo jestem z Poznania :) Nawiasem mówiąc, to trochę dziwne, że poznańscy taksówkarze mogą podholować zepsute auto, a warszawskim nie wolno ..
~pepek
Minivan 1.4 i 75KM 55kW
systematycznie lecą łożyska w kołach /szczególnie przód/ , awaria łożyska w skrzyni biegów, awaria cewek zapłonoweych, awaria drążka skrętnego w belce tylnej, drgania klapy tylnej, rozmiar kół i opon niedostosowany do gabarytów auta - 165R13
~Marcin
Minivan 1.4 i 75KM 55kW
Po 20000km awaria pompy wspomagania układu kierowniczego wymieniona na gwarancji. Na chwile obecną mam 100000 i do wymiany tarcze ( to już trzeci komplet). Akumulatory oryginalnie za małe, po trzech latach wymieniony na większy i jest OK.
~Mithrandir
Minivan 1.4 i 75KM 55kW
brak, raz tylko przestała działać wentylacja wnetrza ale wina jest po mojeje stronie instalowałem wzmacniacz do radia i zniszczyłem kość łączącą regulację nawiewu z całym systemem, kość się stopiła a ja jeździłem pocąc się latem
~ANDRZEJ MIETLOWSKI
Minivan 1.4 i 75KM 55kW
NAJWIEKSZA BOLACZKA TO LOZYSKA PRZEDNIE WYMIANA CO 10 TYS KM OPROCZ TEGO WYMIENILEM PRZEGOB ORZA DRAZKI SKRETNE KTORE SA W TYM ROCZNIKU PUSTE W SRODKU I SIE URYWAJA (WOZILEM W TYM AUTKU DO 850 KG LADUNKU )
~pechowiec (chyba)
Minivan 1.4 i 75KM 55kW
Pewnego dnia auto nie zapaliło - po 3 tygodniach napraw skończyło się na holowaniu samochodu ponad 100 km i wymianie komputera (niech to szlag trafi - 3 tygodnie bez samochodu i prawie 4 tys zł w plecy)
Renault Kangoo I Minivan