Lista ocen Renault Kangoo I (189) - Widoczność

Na liście zabraknie 260 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Miszczak Sławomir-woj.Śląskie
Minivan Facelifting 2003 1.5 dCi 82KM 60kW
Ogólnie dobra widoczność w każdym punkcie.Wersja z przeszklonym dachem zastanawia mnie od momentu zakupu.Po pierwsze-nieprawdą jest że można podejżeć przez nią jakie jest światło na sygnalizatorze, ( folia zniekształca obraz i zamazuje kolory). Po drugie-słońce w południe świeci prosto w głowe i dodatkowo oślepia.Po trzecie-wymiana to koszt 4 880 zł, czas oczekiwania 4 tyg.Nie ma zamienników (tylko ogyginał)
~ukasz ostrołęka
Minivan Facelifting 2003 1.5 dCi 82KM 60kW
Wysoka linia tylnej szyby sprawia, że cofanie patrząc przez nią traci sens. Lustereczka poprawne, aczkolwiek mogły by mieć troszkę szersze pole widzenia w pionie. Siedzi się wysoko, dzięki temu widoczność do przodu jest wręcz wzorcowa, często daje to przewagę przy wyprzedzaniu niższych osobówek :)
~maxfun
Minivan Facelifting 2003 1.5 dCi 65KM 48kW
Posiadana przeze mnie wersja jest w całości oszklona. Widoczność za tym jest idealna. Nie sprawia problemów wyjeżdżanie z parkingów i wysepek. Lusterka ekstra - nie rozumiem dlaczego ale prawe nie jest sferyczne, a przydałoby się - może już ktoś wymieniał.
~Matys
Minivan 1.9 dTi 80KM 59kW
wersja \"lodówa\" więc szyby tylko z przodu. Cofanie na lusterka masakra, nie widać krawężników. Zamontowane czujniki parkowania. Do założenia lusterka wypukłe pod oryginalnymi lusterkami żeby pokazywały krawężniki. poza tym bez zastrzeżeń.
~Pawlica87
Minivan 1.2 60KM 44kW
auto ma super widocznos bo jest mocno przeszklone. Ale niestety dość droga jest szyba przednia ktorą 2 razy wymieniałem przed durny grysik na drogach szyba nowa z wymianą to 350zł a w serwisie 1200zł wiec lepiej iść do normalnego zakladu-ale zufanego
~dżek
Minivan 1.2 60KM 44kW
Widoczność bardzo dobra do przodu - można bardzo łatwo wyczuć koniec maski. Z widocznością do tyłu jest trochę gorzej, ale ponieważ samochód ma ścięty tył, można po pewnym czasie doskonale go wyczuć. Parkowanie na milimetry nie stanowi problemu.
~Mithrandir
Minivan 1.4 i 75KM 55kW
wyśmienita (w wersji osobowej) ze względu na wysokie miejsce siedzenia kierwocy ale dostawczak ma dzielone drzwi które powodują słabą widoczność do tyłu, lusterka potężne i doskonałe spełniające świetnie swoje zadanie.
Minivan Facelifting 2003 1.5 dCi 82KM 60kW
Prawie idealna. Lusterka mogły by być trochę wyższe. No i prawe mogło by wzorem lewego mieć na końcu takie magiczne wygięcie jak lewe, zeby poszerzyć pole widzenia. Poza tym bardzo dobrze.
~Robert
Minivan Facelifting 2003 1.2 i 16V 75KM 55kW
Bardzo dobra widoczność. Jak pierwszy raz jechałem to czułem się jakbym jechał w ciężarówce. Duża przednia szyba i zawieszenie ustawione wyżej niż zwykłej osobówce.
~allo allo - kangoo...
Minivan 1.4 i 75KM 55kW
słupki z przodu i z tyłu ograniczają widoczność przez co można nie zauważyć pieszego lub rowerzysty. Jeżeli się wie o tym mankamencie - można jeździć bezpiecznie.