Lista ocen Renault Kangoo I (44)

~Darek MuMiN
Minivan Facelifting 2003 1.2 i 16V 75KM 55kW
Super rodzinne auto którym zawieziesz rodzinę na wczasy, do sklepu i do kościoła. Pakuję rodzinę, psa, do bagażnika wózek od dziecka na stojąco bez składania i kupę tobołów. Ważna uwaga. Bardzo wygodne przy wyjmowaniu np. dziecka z fotelika np. na zatłoczonym parkingu są przesuwane tylne drzwi.
~Szumak
Minivan 1.2 i 16V 75KM 55kW
Maleńki silniczek jak na tak duży samochód, do bezpiecznego wyprzedzania potrzeba bardzo długiej drogi rozbiegowej... niemniej jednak silnik jest bardzo oszczędny przy tych gabarytach samochodu. (Silnik)
~Kamil
Minivan Facelifting 2003 1.2 i 16V 75KM 55kW
Jestem szczerze zachwycony tym samochodzikiem, choć nabyłem go trochę przypadkowo. Idealny dla rodziny z dziećmi, dla osób prowadzących jakiś mały interesik, dla osób lubiących aktywnie spędzać wolny czas i dla wszystkich pozostałych również. W kwietniu 2003 wchodzi do sprzedaży odmłodzona wersja, trochę bardziej komfortowa, na szczęscie nie odbiega charakterem zbyt mocno od protoplasty.
3,4
~Robert
Minivan Facelifting 2003 1.2 i 16V 75KM 55kW
Zakupiłem go w 2012 tylko z powodu korzystnej ceny 3,2 tys zł z firmy gdzie pracowałem. Sprzedali mi go bo myśli że silnik jest uszkodzony, gdyż pracował na 3 garach, a okazało się że przepalona była cewka zapłonowa. Poważniejsze awarie zaczęły się po roku, gdzie musiałem zregenerować instalację LPG. Ogólnie w Kangoosie występowały częste wizyty u mechanika z jakimiś pierdółkami, co było trochę irytujące. Na pocieszenie koszty napraw nie były...
~alt196
Minivan Facelifting 2003 1.2 i 16V 75KM 55kW
Piękny,wygodny,bezpieczny i oszczędny samochodzik!!! Wielgachny bagażnik! Polecam kierowcom spokojnym, rozważnym, odpowiedzialnym za współpasażerów, dla których jazda to przyjemność a nie wyscigi i walka o zycie.
~Mazur
Minivan Facelifting 2003 1.2 i 16V 75KM 55kW
Auto dla mnie bardzo trafione - zawsze mam coś do przewiezienia - narty rowery namioty, mieszkam za miastem przydaje się prześwit pod podłogą. Przyjemne w prowadzeniu dosyć niezawodne. Oczywiście nie pasuje do smokingu i dresów z paskami.
3,2
~k.sroda
Minivan Facelifting 2003 1.2 i 16V 75KM 55kW
biorąc pod uwagę moje doświadczenia(patrz wyżej-samochód nie jezdzi w rajdach tylko normalnie po mieście i trasie) to straciłem do niego zaufanie i boję się jechać np.nad rzeczkę na grila bo nawet laweta tam mnie nie znajdzie jak się rozkraczy
3,6
~Kangur
Minivan Facelifting 2003 1.2 i 16V 75KM 55kW
Plus za: - silnik - zwinność - ´pakowność´ Minus za: - trwałość - jakość - serwis
~Kamil
Minivan Facelifting 2003 1.2 i 16V 75KM 55kW
Kupiłbym ten samochód ale nie z tym silnikiem... Ocene obnizona za silnik -1 i za usterki 0,5 Za calokształ dostaje 3,5..
2,7
~Janeks
Minivan Facelifting 2003 1.2 i 16V 75KM 55kW
Mimo 75 KM żeby przyśpieszyć po 80 trzeba piłować auto do 4500 obr./min, po przejechaniu 20 tys. na gazie wymiana zaworów oraz katalizatora (Silnik)