Lista ocen Renault Kangoo I (207) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 242 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pawel
Minivan Facelifting 2003 1.2 i 16V 75KM 55kW
Ostatnio podczas wyciągania linką holowniczą tego cuda z piachu urwał się w nim zaczep do holowania. Na gwarancji: 4 czy 5 razy holowany z miasta (Warszawa), cewki VN, przewody VN, pompa paliwa, świece (2 razy), jakieś stuki w zawieszeniu (serwis nic nie słyszał) i wiele innych...
~dżek
Minivan 1.2 60KM 44kW
Daję ocenę 4 bo ten samochód nigdy nie zostawił mnie samego na drodze - a to jest w końcu najważniejsze. Solidny silnik i skrzynia, trochę za delikatne zawieszenie - ale również nigdy nic się w zawieszeniu nie działo - po prostu zmniejszył się znacznie komfort jazdy.
~qwa
Minivan Facelifting 2003 1.5 dCi 65KM 48kW
Powarzne usterki: 140000 koniec sprzegla. 169000 koniec silnika. ( generalny remont) 184000 koniec turbiny 240000 koniec skrzyni biegow Dodam ze jest to auto firmowe, urzytkowane przezemnie od nowosci(wlasciwie uzytkowane). Wszystko robione na czas.
~fehjtny
Minivan 1.5 dCi 84KM 62kW
Drążek, sypiąca się klapa, z tyłu cały czas coś pukało, wspomaganie kierownicy oraz układ hamulcowy... Odpadnięcie jakiegoś plastiku spowodowało ocieranie metalu o tarcze hamulcowe... po kilku dniach tarcze były tak krzywe, że nie można było zahamować.
~dredoo@wp.pl
Minivan Facelifting 2003 1.9 dTi 80KM 59kW
Pompa wtryskowa sterowana elektronicznie siada elektronika auto podczas jazdy przerywa, ma trudności z paleniem. grzanie swiec sie włancza podczas jazdy co pali swiece. Auto przyśpiesza z niwewiadomego powodu a czasami zwalnia do obrotów minimum.
~wojtex
Minivan 1.4 i 75KM 55kW
byłem 2 razy holowany - raz bo padła cewka zapłonowa - drugi raz bo zamarzł płyn w chłodnicy i wężyki się rozszczelniły, poza tym trzeba kontrolować uszczelke pod głowicą, ogólnie to ok, ale trzymam rękę na pulsie - często kontroluje mojego kangurka
~Oliveira
Minivan 1.4 i 75KM 55kW
Już wspominałem - awarie uszczelki pod głowicą. Awaria pompy wody w niedzielę w Warszawie. Kompletna klapa, bo jestem z Poznania :) Nawiasem mówiąc, to trochę dziwne, że poznańscy taksówkarze mogą podholować zepsute auto, a warszawskim nie wolno ..
~Pawlica87
Minivan 1.2 60KM 44kW