Lista ocen Renault Koleos I SUV Facelifting (10) - Karoseria

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~All
SUV Facelifting 2.0 dCi 150KM 110kW
Bez oznak korozji. Zabezpieczenie francuskiego pojazdu jest dobre. Lakier trwały, grubość w granicach 150-130 um. zatem na współczesne pojazdy jest bardzo dobrze. Japońskie maja tylko ok.60 um.
~Jorgen
SUV Facelifting 2.0 dCi 150KM 110kW
Lakier miękki ale który w tych czasach jest dobry eko zabija motoryzację. Twarde blachy zero korozji choć tłumik środkowy wygląda jak na 15 lat , korozja.
~Jorgen
SUV Facelifting 2.0 dCi 150KM 110kW
Lakier dość delikatny robiłem już korektę i kładłem ceramikę ale dogadałem dość atrakcyjną cenę za wszystko 1200zl
~Robert
SUV Facelifting 2.0 dCi 150KM 110kW
zwarty kompaktowy średniej klasy SUV który nie trzeszczy w środku podczas jazdy po dużych dziurach itp.
~Arek
SUV Facelifting 2.0 dCi 150KM 110kW
super wsiada się wysoko bez garbienia,
Renault Koleos I SUV Facelifting