Lista ocen Renault Koleos I SUV Facelifting (14) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~All
SUV Facelifting 2.0 dCi 150KM 110kW
Przestrzeń ogromna. Miejsce za kierownicą każdy znajdzie dla siebie. Nawet wysoki kierowca nie ma żadnych problemów. Ergonomia prawidłowa, ale trzeba się na początku zapoznać z obsługą sterowników przy kierownicy i pozostałych przycisków. Jest tu inaczej. Na tylnych siedzeniach, dodatkowo regulowanych znajdą miejsce swobodnie trzy osoby, dla dwóch osób będzie jak salonce. Bagażnik duży, ale nie ogromny. Ale można złożyć tylne oparcia i to w...
~Artur
SUV Facelifting 2.0 dCi 150KM 110kW
Mam 185 cm za kierownicą mam wystarczająco miejsca, żona narzeka na zbyt mało miejsca dla pasażera z przodu, za mną jest dosyć ciasno, dodatkowo rozkładane stoliki to pomyłka to nie jest rodzinny VAN .
~Darek
SUV Facelifting 2.0 dCi 150KM 110kW
Samochód mniejszy jak nissan x-trail z zdecydowanie mniejszą przestrzenią bagażową. Ja jestem zadowolony i mimo dużych rozmiarów 190cm wzrostu czuję się komfortowo. Z tyłu też jest dość miejsca.
~Paweł D
SUV Facelifting 2.0 dCi 150KM 110kW
Może przestrzeń nie jest zbyt duża, ale pozycja za kierownicą rewelacja. Długie trasy już mnie nie przerażają.
~Arek
SUV Facelifting 2.0 dCi 150KM 110kW
Z przodu w kabinie dla wysokich osób wystarczy miejsca w pełnym zakresie, tył dwie osoby podróżują komfortowo
Renault Koleos I SUV Facelifting