Lista ocen Renault Koleos I SUV Facelifting (15) - Silnik

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~All
SUV Facelifting 2.0 dCi 150KM 110kW
Silnik diesla „klekocze” twardo, ale z łagodnym brzmieniem, jeśli jest na etapie rozgrzewania. Jest ok. Później zupełnie łagodnieje i jest cicho. Nie trzęsie karoserią, a tym bardziej deską rozdzielczą, co można było zauważyć w sławnych 1.9 TDi, ehhh. Dynamika prawidłowa, ale na wyższych biegach można to dopiero doskonale zauważyć. I oto tu chodzi – o jego elastyczność i ekonomikę. To nie jest ścigacz od świateł do świateł. To nie ten...
~Darek
SUV Facelifting 2.0 dCi 150KM 110kW
Sprawdzona jednostka napędowa. Montowana również w samochodach Nissan. Silnik na łańcuszku rozrządu co jest dodatkowym plusem. Dynamiczny, ekonomiczny i cichy. Osoby niewtajemniczone pytają czy to benzyna. Nie wystawiam oceny bardzo dobrej, aby nie przechwalać. Zaznaczę, że jest to trzeci mój samochód z takim silnikiem.
~Grzesiek
SUV Facelifting 2.0 dCi 175KM 129kW
Było dobrze, ale zmapowałem silniczek i obecnie 200 PS - Nooooo i jest dobra jazda, a spalanie o 0,5 litra w dół. Polecam każdemu właścicielowi "kolesia".
~Jorgen
SUV Facelifting 2.0 dCi 150KM 110kW
Motor jeden z lepszych w klasie 2.0 na łańcuchu nie spała oleju miałem wcześniej ten sam motor i do 230 tyś suchy i ani grama oleju nie spalal
~Jorgen
~Robert
SUV Facelifting 2.0 dCi 150KM 110kW
seryjnie 153 KM zmieniłem mapę silnika na 195 KM i 390 nm teraz jest znakomicie, myślę że potencjał w tym silniku można dopiero wykorzystać po zwiększeniu mocy
~Paweł D
SUV Facelifting 2.0 dCi 150KM 110kW
Dobrze - zawsze może być lepiej. Troszkę za wolno przyspiesza, ale potem to bajka. Silnik cichy, elastyczny.
~Arek
SUV Facelifting 2.0 dCi 150KM 110kW
silnik dobrze wyciszony, łańcuch rozrządu daje oszczędności w serwisowaniu.
~Artur
SUV Facelifting 2.0 dCi 150KM 110kW
poprzednio także użytkowałem auto z tym silnikiem
~wojciecha1
SUV Facelifting 2.0 dCi 150KM 110kW
Fajny, elastyczny, dobre osiągi i niskie spalanie.
Renault Koleos I SUV Facelifting