Lista ocen Renault Koleos I SUV Facelifting (14) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~JACEK
SUV Facelifting 2.0 dCi 150KM 110kW
Z zaciekawieniem przeczytałem te komentarze, ale dla wszystkich którzy rozważają zakup SUV-a wskazuję na stosunek jakości do ceny tego samochodu. Ja w tym roku kupiłem taki pojazd w wersji BOSE z ksenonami, z doświetlaniem zakrętów, 18 calowymi kołami itd (pełnym wyposażeniem) - zupełnie nowy za 88.400 zł! I wytargowałem jeszcze gwarancję na 4 lata i serwis gwarancyjny na 4 lata za darmo!!! - co sprawia, że nie kosztują mnie przez 4 lata żadne...
~JACEK
SUV Facelifting 2.0 dCi 150KM 110kW
Dla wszystkich którzy rozważają zakup SUV-a wskazuję na stosunek jakości do ceny tego samochodu. Ja w tym roku kupiłem taki pojazd w wersji BOSE z ksenonami, z doświetlaniem zakrętów, 18 calowymi kołami itd (pełnym wyposażeniem) - zupełnie nowy za 88.400 zł! I wytargowałem jeszcze gwarancję na 4 lata i serwis gwarancyjny na 4 lata za darmo!!! - co sprawia, że nie kosztują mnie przez 4 lata żadne przeglądy i wszystko jest po stronie renault aż...
~All
SUV Facelifting 2.0 dCi 150KM 110kW
Jest dobrze. Lepiej nieco dopłacić i wyszukać wersję z maksymalnym dodatkowym wyposażeniem. dodatkowym, a takiego niełatwo albo w ogóle nie będzie można znaleźć u innych producentów samochodów. Stereotypy o tym pojeździe należy włożyć między książki, położone na najwyższej półce regału ogromnej biblioteki. Aby oceniać należy w pierwszej kolejności spróbować. Ja spróbowałem…
~Robert
SUV Facelifting 2.0 dCi 150KM 110kW
W tej cenie super , brałem pod uwagę Tiguana i CR-V, słabiej wyposażone, głośniejsze w środku przy prędkościach autostradowych i przereklamowane.
~Arek
SUV Facelifting 2.0 dCi 150KM 110kW
W tej cenie fantastycznie. Mam model praktycznie w pełni wyposażony. Konkurenci oferują znacznie mniej i za większe pieniądze
SUV Facelifting 2.0 dCi 150KM 110kW
W tej cenie nie dostaniemy lepiej wyposażonego suva Niemcy i Japonia 10-15tys więcej.
Renault Koleos I SUV Facelifting