Lista ocen Renault Koleos I SUV Facelifting (15) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~All
SUV Facelifting 2.0 dCi 150KM 110kW
Komfort doskonały, tłumienie nierówności prawidłowe. Mam oryginalne alufelgi 18”, które świetnie się komponują z całością. Stąd prowadzenie na asfalcie jest bezproblemowe. W terenie 4x4 radzi sobie doskonale. Grzybiarze, wędkarze albo trekkingowcy będą w 100% zadowoleni. Pamiętamy oczywiście o dołączeniu napędu 4x4. Można to zrobić samemu lub automatycznie. Funkcje te są oczywiście do wyboru. Na zakrętach nieco się pochyla, ale to jest typowy...
~Jorgen
SUV Facelifting 2.0 dCi 150KM 110kW
Duży komfort jazdy pojazd płynie po drodze typowy francus natomiast przechyły na zakrętach jak dla mnie za duże znakomita trakcja na łukach choć trzeba pamiętać że to wysokie auto
~Jorgen
~Grzesiek
SUV Facelifting 2.0 dCi 175KM 129kW
Jeżdże "francuzami" od 15 lat i lubię miękkie zawieszenie. Fakt na zakrętach trochę przechyla się buda, ale można się do tego przyzwyczaić i jeździć (i to nawet szybko!).
~Robert
SUV Facelifting 2.0 dCi 150KM 110kW
trochę przechyla się do przodu przy gwałtownym hamowaniu ale tragedii nie ma, dobrze trzyma się w zakrętach, napędy na cztery koła duży plus
~Darek
SUV Facelifting 2.0 dCi 150KM 110kW
Komfort, komfort, komfort. N zapewnia napędy 4x4, układ jezdny sprawia dużo zadowolenia z jazdy. Jeździłem wcześniej x-trailem auto oceniam równie dobrze.
~Arek
SUV Facelifting 2.0 dCi 150KM 110kW
dobra amortyzacja, komfortowo i nie czuć dziur podczas jazdy. Napęd na cztery koła sprawdził się podczas tej zimy.
~Artur
SUV Facelifting 2.0 dCi 150KM 110kW
Napęd na 4 koła daje radę choć auto ma skłonności do przechylania się na zakrętach nurkowania przy ostrym hamowaniu.
~Zyniu
SUV Facelifting 2.0 dCi 150KM 110kW
Auto trochę pontonowato się prowadzi przechyły na zakrętach i nurkowanie podczas gwałtownego hamowania.
~Zyniu
Renault Koleos I SUV Facelifting