Lista ocen Renault Laguna I Hatchback 2.2 dT 115KM 85kW 1996-2000 (17) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Adamo
Hatchback 2.2 dT 115KM 85kW
Skrzynie biegow to zawsze pieta achillesowa "francuzow". Zwyczajnie trzeba do tego przywyknac i biegi wrzycac zarowno wolniej, jak i delikatniej. Da sie jednak przezyc, choc to chyba najgorszy element auta. Nigdy nie polecam Renault z "autoamtem"!!! Tragedia!!!
~Michał 22dT
Hatchback 2.2 dT 115KM 85kW
Ocena średnia. Chyba wszystkie renault (jeśli chodzi o starsze modele) mają przypadłość do \"tępego\" wrzucania biegów. Jeździłem kilkoma innymi i to jest raczej standard, ale cóż... To nie skrzynie audi.
~sagemthc
Hatchback 2.2 dT 115KM 85kW
nie idzie opisać tego w słowach..totalna porażka przy przebiegu 2500tys walneło któreś z łożysk . skrzynia zaczęła bardzo głośno hałasować nie do zniesienia!!! mimo tego głośno zmienia biegi i szarpie
~radjez
Hatchback 2.2 dT 115KM 85kW
na razie - przejechałem 37tkm i nic sie nie dzieje - pracuje dobrze jedynie na postoju czasami /naprawde zadko trzeba drugi raz wcisnac sprzegło aby wszedł wsteczny
~psgraf@op.pl
Hatchback 2.2 dT 115KM 85kW
Niektórzy narzekają, w miarę lekko i wbrew opiniom dość precyzyjnie i czytelnie. Czasem wsteczny niechce zaskoczyc ale to nic poważnego.
~aczytowazne
Hatchback 2.2 dT 115KM 85kW
Generalnie mało precyzyjna i bywają z nią problemy. Moja przy przebiegu 350000 wymagała wymiany.
~bercik19862
Hatchback 2.2 dT 115KM 85kW
Nawet nie jest źle. W mojej na zimnym silniku czasami ciężko wchodzi jedynka,ale to tylko przez chwilkę.
~redi
Hatchback 2.2 dT 115KM 85kW
najlepsza skrzynia z jaka jezdziłem jak ktoś chce mieć kiepską to niech kupi golfa IV
~Berni
Hatchback 2.2 dT 115KM 85kW
szarpie przy zmianie biegów, chyba że trzyma go się nonstop na gazie,
~Robert
Hatchback 2.2 dT 115KM 85kW
biegi wchodzą bez żadnych problemów i przede wszystkim bardzo płynnie
Renault Laguna I Hatchback