Lista ocen Renault Laguna I Kombi (118) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 93 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Andrzej Wawa
Kombi 1.9 dTi 99KM 73kW
Tutaj faktycznie zdarzają sie ze coś nie zadziala, szczególnie śniedzieją styki od siłowników zamków klapy bagażnika, oraz zamkniecie drzwi tylnych śniedzieje i siłownik nie daje rady go otworzyć.
~Brysio_2008
Kombi 2.0 115KM 85kW
trudno sie dostosunkowac ale auto spoko to na co trzeba uwazac to:silnik nawiewu klimotranica i mechanizm wycieraczek (nowy ok 500zł serwis)lubi sie zatrzec i staje palac silnik elektryczny
~zelmerii@wp.pl
Kombi 2.2 D 84KM 62kW
No drobiazgi .... spryskiwacze się zapchały, zamki mogą się poliźnić, żaroweczki w oświetleniu na tablicy..... normalnie strasznie. No i czasami dopuszczam powietrza do kół... ale to chyba wina opon.
~Schneider
Kombi 1.8 16V 120KM 88kW
Najchetniej nazwalbym to auto zbiorem malych usterek. A to uszczlka pod szyba w kabinie spadnie , a to fotel kierowcy sie troszke buja, a to uchwyt od tylnej klapy peknie.. itp, itd...
~marro
Kombi 1.8 16V 120KM 88kW
poza wymianą akumulatora, oleju i płynów no i jednej poduchy mechanik nie ma nic do roboty przy silniku. Pozatym uszkodzony siłownik wlewu paliwa oraz nagminne przecieranie się kabli w tylnej klapie.
~bocian
Kombi 2.0 16V 140KM 103kW
podobno dosyć delikatne zawieszenie i faktycznie, wybił mi się sworzeń, ale przedtem miałem ibizę z 2000r. i w takim okresie użytkowania zdarzyło się to samo :)
~Lucius
Kombi 1.6 i 16V 110KM 81kW
Wczesniej mialem japonczyka a co do francuzow mialem mieszane uczucia okazalo sie ze bezpodstawnie , w tym samochodzie nic ale to kompletnie nic mi nie nawalilo.
~resiako@wp.pl
Kombi 1.8 16V 120KM 88kW
1.CZUJNIK POLOZENIA WALU - 135 ORYGINAL 2.WYCIEKI OLEJU SPOD MISKI OLEJOWEJ - ZADEN KOSZT ,ALE NIE MA CZASU 3.DELIKATYNE PEKNIECIA OD SLONCA NA SZYBKACH PRZEDNICH REFELEKTOROW
~Rubi
Kombi 2.0 115KM 85kW
czujniki : od bagażnika (komp caly czas gada ze mam bagaznik otwarty koszt w salonie calego zamka z czujnikiem bo inaczej nie mozna to 1500zl), swiateł ; zawór krokowy, stabilizatory
~Ryszard
Kombi 1.8 90KM 66kW
Z drobiazgów to tylko zmieniłbym sposób zapinania pasów bepieczeństwa pasażerów jadących z tyłu. Zatrzask pasa często chowa sie w kanapie i nie można trafić tam pasem
Renault Laguna I Kombi