Lista ocen Renault Laguna I Kombi (118) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 93 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Wieszak_2007
Kombi 1.9 dTi 99KM 73kW
Podświetlenie klimatronika znikło, ale klimatronik działa. Podświetlenie czasem się samo włączy. Podobnie z jedną żarówką podświetlającą licznik. Podświetlanie wnętrza też ma takie cechy. Z zewnątrz - też padło oświetlenie tablicy rejestracyjnej. Ogólnie tam, gdzie prąd, tam może być zawsze jakiś kłopot :D
~cd
Kombi 1.8 90KM 66kW
tutaj przęcietnie - ale z drugiej strony co wymagać od auta 12 letniego z przebiegiem 300tys km ?? a to szyba pasażera sie nie domykała i brzęczała, a to trzecie świało stopu nie kontaktowało ... takie tam duperele, naprawione własnym nakładem pracy pod blokiem, bez dokładania ani złotówki
~a_pawel@poczta.onet.pl
Kombi 1.8 90KM 66kW
Naprawdę są to drobiazgi (raczej elektryka - elektronika) - korodowała oprócz tego mi tylna klapa (obluzowana listwa ozdobna, która wytarła lakier) - naprawione na gwarancji na perforację. Teraz przy wymianie tarcz hamulcowych "rozsypał" się czujnk ABS - ale to raczej wina mechanika (i mojej oszczędności)
~sylvec
Kombi 1.8 90KM 66kW
auto mam od nowosci czyli od 15 lat i przejechane 345000km. pompka paliwa 2 razy wymieniana. podswietlenie pod zegarami juz nie dziala. to auto wiele w sobie nie ma wiec nie ma co sie psuc :) Troche rdzewieje, progi juz byly robione teraz rdza wychodzi na nadkolach.
~Otilainen
Kombi 1.9 dTi 99KM 73kW
Przez 2 miesiące palił mi się SERV, nie miał mocy, spaliny miały dość chemiczny zapach ...wystarczyło auto przegonić na wysokich obrotach (uprawiałem ten sportowy styl jazdy jakieś 2 dni) i ...auto jak nowe. SERV się nie pali, rura nie kopci, moc wróciła (i niech już tak zostanie :)
~RoN
Kombi 2.0 115KM 85kW
wyżej wspomniane elementy, które były "cienkie" już jak auto kupowałem. Uzupełnienie po 2 latach eksploatacji: wymieniona jedna końcówka drążka i uszczelniacze na tylnym zacisku hamulcowym. Zrobiłem po Polskich drogach 40 tys, większość miasto. Kto mi wmawiał,że francuzy się sypią?
~carlos
Kombi 1.6 i 16V 110KM 81kW
denerwują drobiazgi, jeżdżąc \"niemcami\" tego nie miałem, a tu padły: siłowniki CZ drzwi tylnich, sterownik CZ żyje swoim życiem więc czasem trzeba zamykać i otwierać auto z klucza, przednich prawych drzwi z zewnątrz nie otworzę bo coś się ukruszyło,
Kombi 2.0 115KM 85kW
Jak sie dba tak sie ma ;) Ci ktorzy narzekaja na lagune pewnie narzekaliby na kazde auto. Jesli dbamy o wymiane czesci eksploatacyjnych to powaznych usterek nie ma. Wiem co mowie - mam nakrecone juz 330 tys i auto mnie nigdy nie zawiodlo.
~Paweł
Kombi 1.8 16V 120KM 88kW
Czasem wypada jakiś drobiazg, ale model po lifcie jest dość dobrze dopracowany. Blacha ocynk i w przypadku aut bezwypadkowych korozja nam nie grozi. Inne i pozornie wytrzymałe marki nie mogą się tym poszczycić.
~Rafi
Kombi 2.0 115KM 85kW
Niestety auto w drobiazgach do niezawodnych nie należy jeśli chodzi o zawodną elektronikę. Z powodu jakiegoś zwarcia przestawał mi działać jeden reflektor, ABSy przestaja działać i padło podświetlanie climatronica.
Renault Laguna I Kombi