Lista ocen Renault Laguna I Kombi 1.8 16V 120KM 88kW 1998-2000 (21) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Paweł
Kombi 1.8 16V 120KM 88kW
Ceny części są porównywalne z odpowiednikami innych marek, a w niektórych przypadkach nawet tańsze. Ogromna ilość dobrej jakości zamienników, które kupimy za śmieszne pieniądze. W niektórych przypadkach można też posiłkować się szrotami z częściami do \"francuzów\", na których jest ogromna ilość tych aut. Po widlastej \"szóstce\", która piła 15/100 km spalanie w tym modelu na prawdę mnie rozpieszcza i nie ma sensu bawić się w gaz. Cykl miejski...
~PITER
Kombi 1.8 16V 120KM 88kW
Spalanie do przyjęcia - w jeździe mieszanej pali zazwyczaj do 12 l/100km gazu. O auto dbam, ale nie serwisuję u dealera tej marki bo ceny mają z kosmosu, a moja Renia to pojazd ziemski. Ceny materiałów eksploatacyjnych: klocki, świece, fitry oryginalne ale bez stempla Renault do przyjęcia
~Schneider
Kombi 1.8 16V 120KM 88kW
Spodziewalem sie, ze bedzie troche lepiej, ale tragedii tez nie ma. Spalanie porownywalne ze Sierra, ze wskazaniem na korzysc Renault (przejechalem 570 km z tego 500 na trasie na zimowkach i przy predkosci 110/120 km/h oraz 70 km w miescie -> spalanie wyszlo 8.0L)
~Xaos
Kombi 1.8 16V 120KM 88kW
nie spodziewałem się po tym aucie jakichś rewelacyjnych wyników ale po 2.0 l BMW jestem bardzo zadowolony. Do tego założyłem gaz i mam wszystko gdzieś. Szkoda, ze zrobiłem to tak późno.
~sylwesterwo@o2.pl
Kombi 1.8 16V 120KM 88kW
Pali 9 litrów gazu (instalacja sekwencyjna) i po przejechaniu 20 tys. km nic poza olejem i filtrami. Ale ceny serwisu w ASO znam z faktur poprzedniego właściciela i tanio nie jest:)
~Piotr K.
Kombi 1.8 16V 120KM 88kW
No cóż, pali tyle co konkurencja średnio 8,5 lato 9,0 zima. Serwis u znajomego, a części 10-20% droższe niż do niemca. Ogólnie troszkę drożej niż serwisowałem kiedyś Passata.
~koconr@ca-ib.com.pl
Kombi 1.8 16V 120KM 88kW
miasto 8,5-9,5 (klima/bez klimy); trasa przy spokojnej do 100km/h - do 7l., szybciej i dynamiczniej do 8,5-9l.; jetem dopiero przed przegladem po 60 tys. - zobaczymy...
~jot
Kombi 1.8 16V 120KM 88kW
10 l (8 w trasie załadowany, 12 w mieście-zima ,klima w lecie).Gazu pali tyle ile benzyny ale to zasługa bardzo dobrej instalacji PRINS-w Sidlcach)
~olo
Kombi 1.8 16V 120KM 88kW
tani to jest maluch!!! Duże auto z włączoną klimą w mieście pali mi 12l gazu, napraw specjalnie to nie miałem, a przeglądy co 20tyś. to nie nieszczęście
~solar10@op.pl
Kombi 1.8 16V 120KM 88kW
W miescie przy ostrej jezdzie i klimatyzacji 10-11 l/100 km na trasie przy takiej samej jezdzie 8 l/100 km; ceny napraw i przegladow do zaakceptowania
Renault Laguna I Kombi