Lista ocen Renault Laguna I Kombi 1.8 16V 120KM 88kW 1998-2000 (22) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Xaos
Kombi 1.8 16V 120KM 88kW
Zawiódł mnie raz. Padł alternator a dokładnie jakieś łożysko i nie ładował akumulatora i tu uwaga - kontrolka ładowania to ściema - kontroluje ją najprawdopodobniej komputer i to że nie świeci nie oznacza ze masz ładowanie akumulatora. Kosztowało mnie to 2 dni w trasie i 350 zł za naprawę. Gdyby to był maluch nie byłoby problemu - takie coś byłoby do wykrycia od razu. Poza tym uszczelki ale to spory przebieg. Poza tym bez awaryjnie. To co się...
~Piotrek
Kombi 1.8 16V 120KM 88kW
Ocena dobrze, bo zawsze jak się psuło to po powrocie do domu, a nie w trasie. 2 razy wymieniałem komputer zapłonu, z powodu przekorodowanej obudowy. Miejsce jego montarzu niezbyt szczęśliwe, bo na podstawie akumulatora i zaraz za wlotem powietrza(kwasó i wody pod dostatkiem). Stanowczo sugeruję wszystkim urzytkownikom zabezpieczenie go folią, ale bez przesady, tak żeby w razie czego mogła odparować.
~jot
Kombi 1.8 16V 120KM 88kW
raz się rozwarstwił pasek wielorowkowy (plastikowa tuleja wielorowkowa go pocięła, frędzle szarpnęły za rozrząd, przesunęły go, silnika nie rozwaliło bo popychacze są cienkie i się pogięły. ale remont był.
~Andrzej_80
Kombi 1.8 16V 120KM 88kW
Po 330 tys km: poza typową wymianą eksploatacyjną (sprzęgło, zawieszenie) musiałem naprawić: łożysko skrzyni biegów, chłodnicę klimatyzacji, czujnik ABS, tylną belkę skrętną.
~marro
Kombi 1.8 16V 120KM 88kW
odpukać!!!!!! do tej pory nic. Poza tymi łożyskami ale przy tym przebiegu należało się tego spodziewać. Tylko dlaczego wszystkie na raz?
~olo
Kombi 1.8 16V 120KM 88kW
jedna! padła mi pompa wspomagania kierownicy ale serwis mimo,że po gwarancji wymienił mi ją za kilka stów(normalnie ok 1800)
~tomy>M
Kombi 1.8 16V 120KM 88kW
czasem cos wyskoczy ale wiekszosci mozna przewidziec dbajac o terminowa wymiane itp. obsługe
~Fazi Szczecin
Kombi 1.8 16V 120KM 88kW
Naprawa skrzyni biegów ( uklad różnicowy ), katalizator, wymiana pompy chłodzenia silnika
~solar10@op.pl
Kombi 1.8 16V 120KM 88kW
Na tle innych samochodow wypada calkiem niezle... Wiele zalezy od eksploatacji samochodu
~Robsonnew
Kombi 1.8 16V 120KM 88kW
brak. Chociaż zaczyna dosyć mocno rdza zjadać spód łącznie z tylną belką.
Renault Laguna I Kombi