Lista ocen Renault Laguna I Kombi 2.0 115KM 85kW 1995-2000 (18) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bemool
Kombi 2.0 115KM 85kW
auto zakupiłem za 2500 + koszty rejestracji, wydałem kolejne 100 na wymiane oleju i 400 na przegób oraz nie otwierającą się klapkę od wlewu paliwa... w tej cenie mam auto w które zmieści się słoń, fajny komfort podróżowania, dobre wysposażenie. Po prostu jestem bardzo zadowolony, a dość wysokie koszty paliwa rekompensuje mi całkowicie bezproblemowa eksploatacja, oraz duży zasięg auta, zbiornik ma w końcu 65l :)
~RoN
Kombi 2.0 115KM 85kW
No cóż, nie ukrywam, że zapłaciłem za auto więcej niż wynosiła "średnia rynkowa". Kupiłem super zadbany egzemplarz, zużycie tapicerki, kierownicy i innych elementów potwierdzało niewielki przebieg mimo sporego wieku. Regularny serwis wykonywany przez poprzedniego właściciela procentuje do dzisiaj bezawaryjną jazdą, zresztą w książce serwisowej też nie było "ciężkich" napraw - tylko eksploatacja
~Rafi_Z
Kombi 2.0 115KM 85kW
Z tym wyposażeniem musiał bym dokładać ze 4-5 tyś. aby mieć porównywalne auto np Skodę czy VW i to w młodszym roczniku który można by było faktycznie skonfrontować z renią. We wcześniejszych rocznikach te auta nie miały konkurencji! Przy zadbanym aucie wydaje mi się to być naprawdę auto warte uwagi i nie zmieniam zdania co do auta jakie było mi znane z czasu przed zakupem.
~Bastmano
Kombi 2.0 115KM 85kW
Za ta cene mozna miec siermieznego passata b4 z szybami na korbe. Ja za 5tys kupilem z 2 poduszkami, klimatronikiem, elektrycznymi szybami i wszystko dziala. Fakt, zaniedbane troche ale za kilka tys wiecej mozna kupic jeszcze lepiej wyposazone w idealnym stanie. Wydaje mi sie, ze tylko 406 mogl by byc lepszym wyborem w tej cenie.
~mistulek@op.pl
Kombi 2.0 115KM 85kW
ogólnie duże auto, silniki 1.8 i 2.0 8 zaworowe chwalone przez mechaników i żywotne zawieszenie też wypada lepiej jak w podobnej wektrze a cena przez to ze auto jest nie doceniane(moze to zaleta)jest atrakcyjna z takimi pieniędzmi jakie mogłem przeznaczyc na auto nie znalazłem wektry w tym roczniku i takim wyposażeniu.
~Andrzej
Kombi 2.0 115KM 85kW
Był wówczas tańszy niż passat a lepiej wyposazony. A tracą tak samo na wartości. Przez pewien czas po zakupie miałem obawy co do tego, ile nim pojeżdżę ale z biegiem lat przestałem się martwić a teraz się cieszę, że dokonałem takiego wyboru. Kupiłem w 1999 r. minivana ale laguny nie sprzedaję bo bardzo ją lubię.
~młody81
Kombi 2.0 115KM 85kW
wydaje mi sie ze za te bodajze 7tys bo tyle kosztuje teraz ten rocznik co można kupic forda który ma beznadziejne silniki opla który gnije?jak dla mnie super miałem sporo już aut też w tym roczniku ale laguna przebiła wszyskie blacha wykończenie wnetrza i komfort super.. mało które auto ma to wszystko razem
~luki
Kombi 2.0 115KM 85kW
pierwszy raz kupilem francuza mimo ostrzezen znajomych ale zaryzykowalem i chyba dobrze trafilem z laguną w porownaniu do opla a mialem dwa i do tego mlodsze blacha komfort jazdy i wykonczenie jest o niebo lepsze niz opel czy nawet vw w tym wieku nie mowiac o wyposazeniu napawde polecam
~tdmax2@interia.pl Dariusz
Kombi 2.0 115KM 85kW
Doskonale. Tani w zakupie i w eksploatacji. Na razie bezawaryjny (96000km). Oleju starcza od wymiany do wymiany bez dolewek! Części dostępne , zamienniki i oryginały są stosunkowo tanie. Blacharka jest doskonała 13 lat i ani grama rdzy. Przeglądy przechodzi bez najmniejszych uwag!!!
~Rafi
Kombi 2.0 115KM 85kW
Jeśli mam być szczery to naprawde można kupic dobre i wygodne auto w dobrej cenie i chyba bym kupił jeszcze raz to samo auto mimo pewnych usterek bo bym nie kupił np golfa 3 z albo Passata na korby bez klimy bo to dopiero stare padliny.
Renault Laguna I Kombi