Lista ocen Renault Laguna I (15)

~leszekltb@poczta.fm
Hatchback 3.0 167KM 123kW
Wystawiłbym doskonale ale jeszcze lala musi zapracować na taką ocenę. W każdym razie na dzien dzisiejszy \"dobrze\" :)
~Paweł
Hatchback 3.0 167KM 123kW
Ten samochód sprawuje się na prawdę bardzo dobrze.
~topek -> jak zawsze pozdrawiajacy email: topek@post.pl
Hatchback 3.0 167KM 123kW
Generalnie kochane autko. Trzyma sie swietnie drogi, jest niepozorna a duzo moze (juz sie paru przejechalo :-] ) Nastepne auto bedzie niemniej z automatem. Nie lubie wajchowac.
~Leszek
Hatchback 3.0 167KM 123kW
Stary ale jary Z7X silnik nie do zabicia , świece co rok 70 zł za komplet i jazda do przodu . Jedyna awaria to zgnita chłodnica . Po wymianie tylko jazda , oj co ta fura ze mną przeżyła - niestety nie szanuję samochodów . Spalanie 15-16l LPG zero strzałów problemów , a instalacja na mikserze -dopracowałem ją osobiście (Silnik)
~Robert
Hatchback 3.0 167KM 123kW
Ogólnie samochód bardzo wygodny, przestronny, cichy no i z tym silnikiem bardzo dynamiczny.
~REKSIOBMW
Hatchback 3.0 167KM 123kW
KUPIŁEM LAGUNE ABY JEŻDZIĆ NIĄ DO NIEMIEC OD KSIĘDZA,SUPER UTRZYMANA 1 WŁASCICIEL SERVISOWANA W SERWISIE RENAULT W TARNOWIE SILNIK NA ŁAŃCUCHU IDZIE JAK BURZA NA AUTOSTRADZIE OCTAWIE PASSATY I INNE O WIELE NOWSZE AUTA ŁYKA JAK NIC.MOŻ TO NIE DEMON MOCY(MAM JESZCZE BMW 740 ALE TE 167 KONI JEST JAKOŚ RZWAWE:) SILNIKA NIE SŁYCHAC PRAKTYCZNIE WOGÓLE. (Silnik)
~jk
Hatchback 3.0 167KM 123kW
jestem b.zadowolony, 350tyś przebiegu a silnik (bez przesady) jak po 3,5 tyś. Wygodne, rodzinne auto. Chętnie kupiłbym takie nowe, ale cena nie do przejścia.
~MaciekWRO
Hatchback 3.0 167KM 123kW
Trochę za miękkie jak na tą moc silnika, ale na polskie dziurawe drogi ok. Silnik trochę paliwożerny (12-14 l/miasto), za to 7,7s/100m. ogólnie jestem zadowolony.
3,6
~Areas
Hatchback 3.0 167KM 123kW
mam automat ktory ostatnio zaczal szarpac, zastanawiam sie czy nie bede musial wymienic skrzyni (Skrzynia biegów)
Dziennik kosztów dla Renault Laguna I
6,7
10,6
~idua@poczta.onet.pl
Hatchback 3.0 167KM 123kW
kolokierownicy przyslania mi kontrolki kierunkowskazow (Ergonomia)