Lista ocen Renault Laguna I (350)

3,5
~Mazi
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Laguna jest wygodnym autem, jednak nie zrobiła dobrego wrażenia na mnie. Jest komfortowa, pomieści 5 osób i sporo bagażu, ale przez irytujące detale psuje dobre wrażenie. Być może winny za taką opinie jest dość pechowy egzemplarz który mi się niestety trafił. I Laguny już bym nie kupił, no chyba, że w wersji 2.0 i z nowszego rocznika. I z sekwencyjną instalacją gazową.
3,8
~mk splice
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Samochód oceniam dobrze, juz go nieużytkuje, ale mimo tylu napraw będzie on przezemnie zawsze dobrze wspominany. Duży i bardzo komfortowy - super na dalekie wypady. Z LPG nawet ekonomiczy. Miałem egzemplarz z pierwszych lat produkcji z silnikiem podstawowym, myśle że modele z 1998-2000 z silnikami 16v sprawowałyby sie znacznie lepiej i powiem szczerze że cały czas myśle o tym czy jeszcze do tego modelu nie wrócić :) Samochód ma swój urok mimo...
~doober
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Dobrze z plusem nawet bardzo dobrze. Super auto dla rodziny bardzo komfortowe i przytulne, awaryjność w normie a jak ktoś mówi że mu sie psują francuzy to powiem że miałem 2 francuzy i 3 japończyki i wielkiej różnicy nie ma.KOmfort na 1 miejscu, osiągi 1.8 8v takie sobie ale bez tragedii. Za to z japonii - 2 mazdy 323 i teraz almera może trochę ogólnie wytrzymalsze, mniej przekombinowane i ale mniej wygodne ,mniej maja charakteru-takie...
3,3
~xoxo@plusnet.pl
Kombi 1.8 90KM 66kW
Dla ustalenia uwagi: jestem po przesiadce z BMW 520iA z 1993 r. Jak na mój gust samochód przeciętny, moja żona już zapowiedziała, że następna ma być BMW kombi - co już o czymś świadczy, generalnie za delikatny samochód na nasze drogi, po dobrych drogach ok a le po polskich słabo, trzęsie się i zjest za głośny. NAjwiększa zaleta to kufer w kombi - sprawdza się rewelacyjnie brak występów, błotników i innych nierówności w bagażniku po prostu...
4,1
~Łukasz21 Beee5@o2.pl
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Fajny samochód za niewielkie pieniądze, lecz jak ktos ma zamiar kupować to niech dobrze go obejrzy bo słyszałem ze można trafić na niezły złomy.
~mechanik
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Duży samochód za niewielkie pieniądze. Ale uwaga nie warto oszczędzać na serwisie. Wymieniaj wszystko na czas a będziesz długo zadowolony.
~student.lublin
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Fajny, duzy i ponadczasowy samochod. Bylem przeciwnikiem Ranult ale zmienilem zdanie. Nie polecam Laguny II, znajomy ma i to jest studnia bez dna.
~cstk
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Samochód idealny dla tych którzy potrzebują dużego samochodu rodzinnego. Ogromny bagażnik, niskie spalanie oraz niezawodność sprawiają, że jest to jeden z najlepszych samochodów za te pieniądze. Laguna jest bardzo bogato wyposażona, w zasadzie to brakuje tylko podgrzewanych lusterek.
~obserwator drogi
Kombi 1.8 90KM 66kW
W 2022 roku jako samochód na co dzień, sprawdza się bez zarzutu. Stosunek jakość - cena 5/5 pod warunkiem zakupu rozsądnego egzemplarza. Przebieg to sprawa drugorzędna w aucie, które ma ponad 20 lat. Konstrukcyjnie samochód prosty i w miarę przemyślany. Wymiana żarówek nie stanowi problemu. Z wyposażenia mój egzemplarz za wiele nie posiada, ale wszystko działa.
4,1
~Szafa
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Samochód ten kupiłem na dojeżdżenie się(tuż po odebraniu prawo jazdy). Miało go nie być szkoda w razie jakiejś poważnej awarii. Spełnia swoją rolę. Jest tani w zakupie, tani w utrzymaniu, dobrze wyposażony, wygodny, przestronny, bezpieczny. Mam go ponad rok. Przejechałem ok 45kkm.