Lista ocen Renault Laguna I (47)

~Adamo
Hatchback 2.2 dT 115KM 85kW
Naprawde niezle auto z dobrym, sprawdzonym silnikem. Jesli potrafimy o nie dbac, takze bezawaryjne. Idealne do jazdy poza miastem na dlugich trasach, w miescie troszke za ciezkie i malo ekonomiczne, a do tego z nieprecyzyjna skrzynia biegow. Jednak malo jest aut, ktore beda w stanie dorownac komfortem podrozowania Lagunie, nawet wsrod najnowszych modeli. Pod tym wzgledem jest po prostu swietnie.
~Andrzej 76
Kombi 2.2 dT 115KM 85kW
Przestronne kombi z mocnym i elastycznym silnikem, zapewniające komfortowe podróżowanie przy umiarkowanym apetycie na paliwo.
~Michał 22dT
Przesiadka z 4 lata starszego audi za tą samą cenę? dobry krok. polecam
~psgraf@op.pl
Hatchback 2.2 dT 115KM 85kW
W sumie super auto za nieduże pieniądze. Dość duży komfort w środku, miałem kupić mondeo mkII, a wyszła laguna. Brat kupił chwilę po mnie mkII i cholernie się cieszę, że mam lagunę (choć trochę więcej wydałem). Laguna 97r. a mondeo mkII 97r. to jest różnica jednej klasy. Laguna jest jakby nowsza technologicznie (i ma normalny kluczyk do drzwi a nie jakiegoś gwoździa jak w fordach). Drzwi przedziwnie lekko się zamykają. Deska rozdzielcza jest...
3,3
~sagemthc
Hatchback 2.2 dT 115KM 85kW
stosunkowo dobrze wyposażony samochód za nie wielką kwotę.. lecz nie na nasze dziurawe drogi
~maciejdudek@o2.pl
Hatchback 2.2 dT 115KM 85kW
Bardzo przyjemne autko. Wszystko chyba zależy od egzemplarza.
~aczytowazne
Hatchback 2.2 dT 115KM 85kW
Auto za małą kwotę, a daje spory komfort, generalnie nie najgorsze osiągi, szczególnie elastyczność jest bardzo okej. Jedynie wyciszenie mogłoby być lepsze.
2,9
~Berni
Hatchback 2.2 dT 115KM 85kW
szarpie przy zmianie biegów, chyba że trzyma go się nonstop na gazie, (Skrzynia biegów)
~Robert
Hatchback 2.2 dT 115KM 85kW
wg mnie lagunka z tego roku i z tym silnikiem to samochodzik godny polecenia!!!!
Dziennik kosztów dla Renault Laguna I
6,7
10,6
4,1
~radjez
Hatchback 2.2 dT 115KM 85kW
4 - pracuje dobrze nie "klekocze" z turbinką sie dobrze zbiera duży zakres predkosci na 5 biegu (Silnik)