Ocena kierowcy - Renault Laguna II Kombi

Silnik 1.9 dCi 110KM 81kW
Rok produkcji 2002
Renault Laguna II Kombi 1.9 dCi 110KM 81kW 2001-2007 - Oceń swoje auto
Układ elektryczny : komputer pokładowy
padło! Witam mam LAlę z 2002 1.9 dci, miesięcznie robie około 2500, lale mam od stycznia tego roku, wszystko było ok, wymieniłem olej, rozrząd i w sumie wszystkie częsci które powinno zmieniać sie przy kupnie autka :) ... wsiadam z dzieciakiem \"bo czas wycieczki niedzielnej się zbliżał\" i bummm, zapalił po czym wszytsko zgasło.... poprostu zmarł! nie wspomne o swojej złości no ale myśle co tam my ludzie też sie psujemy i to czesciej niz autka, no i zaczeła się mała gehenna :) przyjechał mechanik mówi... akumulator... pojechaliśmy po nowy.. nagle funkcje wróciły elektryka działa :) mej radości końca nie było widać az do wciśniecia przycisku :start: silnik kręci ale nie pali... diagnoza brak jechać pod komputer... znalazłem w okolicy najlepszego speca . niestety mieszkam na zadupiu wiec nie było łatwo... ze względu na koszta postanoiłem auto zcholować... niezawodny teść wyciągnął pomocną dłoń i po 30 km miękiego holu dotarliśmy do warsztatu... po podłączeniu kompa okazało się ze czujnik temperatury silnika zrobił bum przez właśnie trefny akumulator... po wymianie nadal to samo (niestety jestem teraz w pracy 120 km od domu a mój spec od auta próbował wyjaśnić mi co sie dzieje z lalą... zrozumiałem tylko tyle ze padł komp i pojechał do sprawdzenia - mija juz 2 gi tydzień od usterki a ja dalej nie wiem na czym stoję... ) podsumowanie: Auto bardzo bardzo wygodne.. 10 na 10 wygląd 10 na 10 usterki (w sumie nie zbyt wiele ale problem z lokalizacją i szybkim usunieciem graniczy z cudem) jesli auto ma byc jako 2 gi samochód albo :do koscioła jak najbardziej ... jeslli używasz do pracy 3 ba sie zastanowic 2 razy czy damy rade dojeżdzać raz w roku 3 tygodnie pks :):):) - nie słuchajcie pseudomechaników na forach ze jak np: dzieje sie coś z silnikiem to śrubokręt i czyścmy zawór od powrotu spalin... ) lepiej wezwac pomoc bo w moim przypadku sam grzebałem :tylko przy aku a uszkodziłem kompa) Pozdrawiam Master ozz - Lądek Zdój

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 dCi 110KM 81kW [l/100km]

Usterki Renault Laguna II