Ocena kierowcy - Renault Laguna II Kombi

Rok produkcji 2006
Renault Laguna II Kombi 1.9 dCi 130KM 96kW 2001-2007 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : bardzo fajnie pracuje
Układ elektryczny : drobiazgi
Ja mam auto od 2 lat sprowadziłem z Niemiec auto już miało przejechane ponad 230 tysięcy .Akurat jestem mechanikiem i duklanie wiedziałem co kupuję Silnik w tych autach to w zasadzie ten sam co w wersji przed liftem 120KM ale na plus tego silnika jest to że zmieniono w nim już pompę oleju która jest o wiele wydajniejsza przez co silniki te już się nie zacierają jak w poprzedniej wersji no i turbina jest już chłodzona cieczą co jest plusem ale też układ Odmy silnika jest inny przez co się nie zapycha i to zrobiono dobrze dzięki czemu ,auto te z tymi poprawkami można polecić Wiadomo że trzeba pilnować wymiany oleju i filtrów oraz rozrządu na czas ale za to posłuży nam wiernie Stosunek ceny rynkowej tego model z tym silnikiem na pewno jest dużym plusem
Jest jak najbardziej ok biegi pracują płynnie
Bardzo dobry
Bardzo ładny wygląd
Na tą klasę auta bardzo dobrze
wystarczająca pełen komfort
Super