Lista ocen Renault Laguna II Kombi (514)

4,1
~Kuba83
Kombi 2.0 dCi 150KM 110kW
Niska cena zakupu, jakość wykończenia słaba, dobre opinie o Lagunie po lifcie z tym silnikiem bez filtra, jazda przyjemna, ekonomiczna. Ceny części bardzo niskie(amortyzatory przód KYB 210zł sztuka). Wygląd to oczywiście kwestia gustu, mnie się podoba. Przestrzeń pasażerska i bagażnik super. Ze wszystkich plusów i minusów wyłania się samochód, który przy posiadanych przeze mnie funduszach wybrałbym ponownie.
~Georg
Kombi 2.0 i 16V 135KM 99kW
Auto godne polecenia dla ludzi lubiących komfort i dbających o samochody. Trzeba pilnować stanu technicznego, bo gdy to zignorujemy niektóre elementy potrafią się sypnąć jeden za drugim. Auto potrafi odwdzięczyć się kierowcy niebywałym komfortem w swojej klasie i dosyć ładną stylistyką. Części zamienne wbrew pozorom są dobrze dostępne i niedrogie.
~Paweł
Kombi 1.8 16V 120KM 88kW
Jeśli chodzi o całokształt auta ty wpada naprawdę bardzo dobrze. Wcześniej jeździliśmy Toyotą i wachałem się zmienić markę, ale doszedłem do wniosku jak to mówią mechanicy, że nie liczy się marka tylko dane auto, bo jak jest niezadbany rzęch to i gwiazdka mercedesa nie pomoże, a do każdego auta z czasem potrzeba części zamiennych. Tak więc auto spisuje się super wraz z instalacją gazową i polecam zadbany egzemplarz tego auta.
~Zegarmistrz
Kombi 2.0 i 16V GT 205KM 151kW
Jestem bardzo zadowolony. Na wakacje wygodnie można pojechać lub objechać 95% klientów (tych ewidentnie szybszych... z zaskoczenia). Zdarzają się pytania na następnych światłach typu "co ty tam masz pod maską?????" :))). Laguna III GT jest wyraźnie cięższa i przez to już nie tak zrywna. Nie bardzo jest na co zmienić taki wózek bez wydawania większej kasy.
3,8
~miron
Kombi 1.8 16V 120KM 88kW
Obecnie całokształt przedstawia się bardzo korzystnie. Auto ma 10 lat przebieg prawie 400 tyś. ale dzięki moim zabiegom jeździ lepiej od nowego.
~sebeq
Kombi 1.6 i 16V 107KM 79kW
Oczywiście! Samochód jest kapryśny i delikatny, nie jest to ani rajdówka ani czołg. Może i jest nawet awaryjny? Osobiście jeszcze nic mi się z nim nie stało... nawet jeżeli, generalnie wydaje mi się, że jej awaryjność wzięła się z początkowych lat produkcji, kiedy to każda część elektroniczna kosztowała krocie i żeby ją dostać należało odczekać swoje w serwisie. Ale dziś? Dziś za to każdy jej elektroniczny kaprys można naprawić za 50 zł,...
~pawciorello
Kombi 1.8 16V 120KM 88kW
Samochód gdyby nie kilka problemów jak niskiej trwałości zawieszenie czy problemy z \"centralnym\" i innym drobnym usterką oceniłbym na bardzo dobry bo jest to bardzo dobry i wdzięczny samochód jeżeli się o niego dba!
~luki323i
Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW
Ogólnie najlepsze autko jakie dotychczas miałem. Ma parę minusów w stosunku do mojego poprzedniego auta ale nie ma co wybrzydzać bo za te pieniądze tak młodego, dobrze wyposażonego, bezpiecznego, ekonomicznego i wygodnego nic innego bym nie dostał. Także jeśli ktoś szuka rodzinnego kombi serdecznie polecam Lagunę, w szczególności roczniki od 2003roku bo wtedy producent poprawił całą elektrykę w tym modelu.
~Damian
Kombi 1.9 dCi 130KM 96kW
Laguna to idealny samochod dla kogos kto szuka oszczednego i taniego w zakupie jak i eksploatacji auta jesli ktos mowi ze sa awaryjne to albo kupil \'okazyjnie zlom\' albo jest ze wsi i dla niego VW to swietosc i wzor(bez obrazy ale tak wlasnie na wsi jest bo sam mieszkam na wsi) jak ktos kupi i pojezdzi to nie bedzie chcial innego samochodu bo tu tak naprawde sie jezdzi.
~sdm6777
Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW
Laguna II 1.9 dCi 120 KM, Grandtour, wersja Dynamique. To mój 7 samochód. Jestem z niego zadowolony. Kupiłem w dobrej cenie, wymieniłem trochę rzeczy, ale same sprawy eksploatacyjne, które zaniedbał poprzedni właściciel. Cieszę się bezusterkową jazdą. Laguna jest popularnym autem. Obecnie zauważam na giełdach większe zainteresowanie Laguną niż niemieckimi autami. Ludzie zaczynają dojrzewać do tego, że zamiast kupować zjechanego passata po...
Renault Laguna II Kombi