Lista ocen Renault Laguna III Grandtour 2.0 16v 140KM 103kW 2007-2011 (23) - Całokształt

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Karol
Grandtour 2.0 16v 140KM 103kW
Samochodem zrobiłem dotychczas około 3 tyś km. Ogólnie jeździ mi się o wiele lepiej, niż poprzednim autem, czyli Focusem mkII 2.0 benzyna. Laguna jest o wiele bardziej komfortowym i lepiej wyciszonym autem. Focus za to lepiej się prowadził, szczególnie w sytuacjach granicznych, jeżeli jednak jeździmy spokojnie, nie atakując na maksa każdego zakrętu, czy ronda to nie czuć różnicy. Nie ma co się bać Laguny III. To bardzo komfortowy, bezpieczny i...
~Sławek
Grandtour 2.0 16v 140KM 103kW
Zakupiłem to auto z rozmysłem, niewielki przebieg dosyć wysoki komfort poruszania się a cena naprawdę niewielka w tej klasie dzięki poprzednikowi czyli dwójeczce. Samochód naprawdę warty wydanej ka,dej złotówce. Silnik dobry cichy ale jednak mogłem wybrać ten z turbiną 180 km co prawda po mieście i na krakowskich jest wystarczający ale na autostradzie do 140 km/h jest ok powyżej zaczyna się już trochę hałas. Acha i instalacja gazowa sprawdza...
~rommel
Grandtour 2.0 16v 140KM 103kW
Mam wersję Dynamique . Przy wyborze wersji trzeba się dobrze zastanowić bo po zakupie ciężko cokolwiek w aucie zmienić np radio na lepsze . O wstawieniu fabrycznej nawigacji można zapomnieć . Auto jest fajne , ciche i pakowne . Jak to u Francuzów niektóre rzeczy denerwują , ale u innych producentów nie jest lepiej . Stereotyp , że francuskie jest gorsze od np niemieckich to bzdurny mit . Te czasy dawno już minęły . Ogólnie - auto wygodne ,...
~Łukasz
Grandtour 2.0 16v 140KM 103kW
Bałem sie tego auta bo o awaryjności Francuzów krążą legendy, ale skusiła mnie relacja ceny do wyposażenia. Po 3 latach jazdy Laguną 3 generacji z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że do tego auta wlewa sie benzynę i się nim porostu jeździ. Jest bezawaryjne i doskonale pokazuje, że 3 generacja tego modelu zostala poprawiona i dopracowana. Oczywiście zużywają się czesci eksploatacyjne, no ale to normalka.
~Manios
Grandtour 2.0 16v 140KM 103kW
spala mi 8,5 litra benzyny na 100, przy jeździe do 130km/h. po wyżej 130 km zaczyna brać olej w ilości minimum litr na 1000 km. nie wiem czy przy wyższych prędkościach ten silnik tak ma czy jest jakiś inny powód
~artur
Grandtour 2.0 16v 140KM 103kW
Auto jest bardzo dobrym wyborem dla 4-osobowej rodziny. komfort i bezpieczeństwo. Przejechałem nim 60tys km i o to co się w nim działo(silnik na łańcuszku): oprócz standardu(klocki , świece, olej) wymiana silniczka klapy wlewu
~Mat
Grandtour 2.0 16v 140KM 103kW
Auto na plus , kupiłem trochę przez przypadek a tu miła niespodzianka mimo różnych opinii krążących w internecie. Polecam z czystym sumieniem .
~mariow777
Grandtour 2.0 16v 140KM 103kW
Jak na razie nie sprawił mi najmniejszych problemów. Wydatki wymyślam sobie sam: mata do bagażnika, nowe dywaniki itd.
~Tom
Grandtour 2.0 16v 140KM 103kW
wydaje się, że postęp jakościowy w stosunku do poprzednika ogromny. Przyjemność z jazdy i użytkowania wysoka.
Dziennik kosztów dla Renault Laguna III Grandtour 2.0 16v 140KM 103kW
9,4
~laguś
Grandtour 2.0 16v 140KM 103kW
Jest to moja trzecia laguna i każda pozostawiła bardzo dobre wrażenie Trochę gorsza II obecna wersja super
Renault Laguna III Grandtour