Lista ocen Renault Laguna III Grandtour 2.0 16v dCi 180KM 132kW 2007-2011 (8) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 1 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mateusz
Grandtour 2.0 16v dCi 180KM 132kW
Jedynie DPF czyściłem za 350 zł w tak zwanej "pralce" sam wymontowałem i sam zamontowałem. Przewody od DPF wykruszyły się, ale koszt chyba 10 zł Uszczelka wargowa rura od intercoolera 35 zł org. Poza tym tylko eksploatacyjne części. Dla przykładu zestaw olejowy Elf 5w30 7 litrów + .org. filtr oleju i powietrza 266 zł
~Adam
Grandtour 2.0 16v dCi 180KM 132kW
Pod względem mechanicznym i elektronicznym auto jest genialnie zaprojektowane: wystarczy wspomnieć, że przez cały okres posiadania nie musiałem wymieniać żadnego elementu gumowego zawieszenia! Nawet na wiosnę na przeglądzie prosiłem o dokładniejsze sprawdzenie zawieszenie i... nic.
~edip1976
Grandtour 2.0 16v dCi 180KM 132kW
skrzypiąca deska rodzielcza. zwłaszcza na mrozie. ale moża samemu problem rozwiażac np. dając mały klinik miedzy podszybie a deske rozdzielczą. oprócz tego miejscami jakość wykonania francuska. ale nie są to rzeczy które potrafia człowieka do białej gorączki doprowadzić.
~Obywatel G.C.
Grandtour 2.0 16v dCi 180KM 132kW
Jak na razie to tylko akumulator był do wymiany po 9 latach (fabrycznie nowy) Poprzedni właściciel wymienił amortyzatory i silnik sterowania fotela.
~Adrian
Grandtour 2.0 16v dCi 180KM 132kW
Mam rok laguna 3 gt zrobiłem nią prawie 80 tysięcy i zmieniałem tylko oleje co 15 tys tak więc oby tak dalej :)
~Robcio
Grandtour 2.0 16v dCi 180KM 132kW
Elektronika silnika sprawia problemy i nie bardzo wiadomo dlaczego
~Alf.
Grandtour 2.0 16v dCi 180KM 132kW
Czasami wariuje sterowanie szybami.
~Mariusz
Zdarzają się, jak wszędzie