Ocena kierowcy - Renault Laguna II Hatchback

lukaszch3, 9 lat temu
Silnik 1.6 i 16V 107KM 79kW
Rok produkcji 2002
Renault Laguna II Hatchback 1.6 i 16V 107KM 79kW 2001-2007 - Oceń swoje auto
Karoseria : Zero oznak zużycia czy rdzy, wszystko w stanie nienagannym.
Układ elektryczny : Gdzieś to zawsze coś się przetrze, coś utleni auto ma 13 lat.
Na początku nie porywało mnie to auto ani z wyglądu ani pod względem prowadzenia. Teraz jeździ mi się wygodnie i przyjemnie.
Nie mam kłopotów z Silnikiem na gazie chyba chodzi lepiej niż na benzynie.
Lekkie drżenie drążka przy zwalnianiu na biegu i w miare długie skoki między biegami nie jest to w sumie wóz sportowy z precyzją zawodowca.
Czuć co się dzieje z kołami przy przejazdach kolejowych czy koleinach. Jedzie tam gdzie zada się kierunek.
Podłokietnik pełniący funkcje schowka i większość rzeczy masz pod ręką.
Czasami wydaje mi się jakby zadana temperatura na klimatronicu nie dociąga zwłaszcza w mroźne dni. Klima działa bardzo dobrze szybko schładza powietrze. Gorącem wieje tylko przy maxymalnie ustawionej temp.
Kierowca i pasażer odseparowani tunelem, kierowca siedzi trochę otoczony wszystkim co chyba jest dobre i wygodne, podłokietnik pełniący funkcje schowka i większość rzeczy masz pod ręką.
Samochód bardzo dobrze jeździ na gazie. Zrobione 70 tys km na gazie nic się nie dzieje. Silnik lądnie pracuje cicho i ekonomicznie. Jazda trase 70 km w 4 osoby potrafi zadowolić się 9-10 L gazu. Jestem bardzo zadowolony. W mieście klima szybka jazda od swiateł do świateł więcej niż 14 nigdy nie wziął
Egzemplarze używane można kupić za śmieszne pieniądze. Dobrze utrzymany egzemplarz posłuży napewno jeszcze kilka lat. Za takie pieniądze auta z takim wyposażeniem to okazja.
Drobne usterki, mrygający climatronic naprawiony lutownicą, przełącznik świateł awaryjnych który nie odbija, koszt 23 złote.
Brak poważnych usterek. Oby tak dalej.

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.6 i 16V 107KM 79kW [l/100km]

10,5