Lista ocen Renault Laguna III (30)

~Piter
Grandtour Phase II 2.0 dCi 175KM 129kW
Bardzo fajne auto. Obecnie jeżdzę nissanem qashqai i muszę stwierdzić, że droższy i starszy nissan nie dorównuje Lagunie do pięt.
~Pio
Grandtour Phase II 2.0 dCi 175KM 129kW
Zakupiony od Niemca który serwisował auto w ASO Renault. Zrobiłem nim ponad 70 tysiecy km auto nigdy mnie nie zawiodło. W tej cenie NIE MA nic lepszego (za auto dałem 6k€). Wyposażenie komfort utrzymanie za tą cene naprawde warto
4,1
~QshaQ
Grandtour 2.0 dCi 175KM 129kW
Nie jest to mercedes, ale jest wygodna, jedzie sprawnie, całkiem żwawo i wbrew opiniom nie wzywa mnie co chwila do serwisu. Nawet osławiony FAP na razie mi nie przeszkadza. Ciężko sie do czegoś przyczepić z wyjątkiem drobnostek.
4,1
~QshaQ
~Sevek
Grandtour Phase II 2.0 dCi 175KM 129kW
Po 3 latach użytkowania, oceniam samochód naprawdę dobrze. Niestety po narodzinach dziecka i przy moim wzroście 193cm zaczeła mi doskwierać mała ilość miejsca w środku. W porównaniu do Passata i octavi jest zdecydowanie ciaśniej. Kolejny minus to plastiki w desce rozdzielczej.
~Norbert
Coupe Phase II 2.0 dCi 175KM 129kW
Idealne auto na długie trasy dla dwóch osób ew. dla rodziny z dziećmi które wyrosły z fotelika. Piękny design, rozsądne spalanie i koszty utrzymania.
3,7
~DAWID
Grandtour 2.0 dCi 175KM 129kW
bardzo udane auto jeśli będzie dalej tak jeździło to chyba się w nim zakocham;)
~kulfon
Grandtour Phase II 2.0 dCi 175KM 129kW
Po 10ciu latach przesiadłem się z "niemieckiego" Tourana żeby teraz sprawdzić "francuza. Kupiłem dwulatka z niewielkim przebiegiem (raptem 10tys). Przejechałem już 5tys i powiem szczerze, że naprawdę auto bardzo fajne a jazda jest przyjemnością. Dodatkowo masa bajerów umila każdą trasą. Szczególnie system bose...coś pięknego.
~adam k
Grandtour Phase II 2.0 dCi 175KM 129kW
Bardzo dobre auto,dość szybkie,mało pali,komfort i sportowe prowadzenie z systemem czterech kół skrętnych.To auto którym im jedziesz szybciej tym jazda robi sie przyjemniejsza tym bardziej że auto bardzo dobrze wyciszone

Usterki Renault Laguna III

Renault Laguna III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Krzysiek
Grandtour Phase II 2.0 dCi 175KM 129kW
Posiadam 2.0 dCi 178km w manualu z 2011 od około 2 miesięcy. Auto świetne. Stosunek cena/jakość/wyposażenie nie ma sobie równych w tej klasie. Jednak jak dla mnie posiada jeden poważny minus... spalanie... w mieście przy lekkiej nodze 9,5-10 litrów na 100... W DIESLU? Zgodziłbym się na takie spalanie przy tym jak bym bawił się w rajdowca cały czas... ale jeżdżę normalnie i po mieście nie udało mi się zejść niżej niż 9,4 litra i to już przy...