Konkurs - Poznaj Leona Cuprę

Niecodzienna moc na co dzień

Renault Modus - Oceń swoje auto

lista silników Renault Modus

Oceny Renault Modus

1% gorzej niż w segmencie Minivany (4,15)

dodano 23.04.2006 08:13:56 przez

Modus jest naprawde udanym autkiem, nie jest ´nudny´ i zbyt popularny tez, gdyz z poczatku byl za drogi jak na takie autko. Teraz ceny sa nizsze i coraz wiecej ludzi sie na niego decyduje. Jest nowoczesny, Clio III - te najnowsze , ma te same podwozie co Modus. Ja kupilem pojazd Demo z 2005 roku z malym (5 000km) przebiegiem za 40 500 pln. Jest to wersja Alize +metalic, + el. klima oraz utargowalem w tej cenie alarm, blokade skrzyni, dywaniki oryginalne oraz 4 letnia gwarancje. Za taki sam , ale nowy moglem dostac za 42 500 pln (tez z 2005 r) Trzeba sie targowac , duzo mozna ugrac na modelach ze starego rocznika

dodano 22.02.2010 21:51:14 przez

Szukałem auta względnie małego i przede wszystkim ekonomicznego. Nie chciałem wydac kwoty 25 tysięcy na auto powyżej 4-5 lat. Tak też się stało, kupiłem czteroletniego modusa, który całkowicie spełnił moje wymagania. Auto jest nowoczesne, ma niebanalny wygląd, w środku jest już dosyć nowoczesny design, nie kosztuje fortuny, nie jest awaryjne, oferuje sporo miejsca w środku i przede wszystkim jest ekonomiczne, a 85cio konny silnik przy tej masie auta bez problemu radzi sobie z wyprzedzaniem na trasie - dojeżdżam do pracy w sumie 80km codziennie.

dodano 03.09.2005 21:38:49 przez

Autko mam od dwóch miesięcy dopiero, ale jestem nim po prostu zachwycony (nie mówiąc już o żonie!)-dojeżdżam nim do pracy a średnia spalania (podkreślam średnia!) to 4,3-4,4l/100km(ON) oczywiście przy spokojnej jeździe-ok.100km/h na trasie i bez gazu od świateł do świateł po mieście. Ma też bombowy bagażnik rowerowy-opcja-ale warta 1500zl (to samo podświetlanie poboczy). Klimę mam manualną i wcale nie jest gorsza od automatu...

dodano 05.04.2012 15:47:37 przez

Auto zakupiłem w Niemczech od dealera jako demówkę. Silnik podstawowy ale za to bogate wyposażenie - szklany dach, ESP, komplet poduszek, doświetlanie zakrętów, pakiet chrom itp. Modusa poliftowego kupiłem dla zony na dojazdy do pracy i do wożenia dziecka po mieście. W tej roli sprawdza się całkiem dobrze. Nie jest to jednak minivan ale raczej miejskie autko z wysoką pozycją za kierownicą jak lubią kobiety.

dodano 14.10.2011 12:35:30 przez

Modusa kupiłem po trzech latach jeżdżenia Jeepem Grand Cherokee, a przed nim miałem za sobą 10 lat kariery kierowcy w czterech różnych Renówkach. Kupiłem go idąć za "głosem rozsądku", ale im dłużej nim jeżdżę, tym bardziej go lubię. Jeśli ktoś szuka spytnego, łatwego do opanowania i bezawaryjnego auta, które rozsądnie będzie traktować portfel właściciela, to to Renault jest dla niego.

dodano 01.03.2006 17:59:39 przez

ogólnie fajne auto, przyjemne w prowadzeniu przy spokojnej jeżdzie, komfortowe, dobrze wyposażone, eksploatacja nie dostarczyła dotychczas większych zmartwień, plus za centralny wyświetlacz, minus za komunikaty w języku francuskim (można zmienić na angielski) p.s. o zakupie tego a nie innego samochodu zadecydowała Żona słowami "Chcę Modusika" - trudno, cóż mogłem zrobić innego?

dodano 30.11.2008 10:00:24 przez

Autko uważam za całkiem udane, nie grzeszy może urodą, ani wnętrze ani nieproporcjonalna karoseria nie zachwyca, ale walory użytkowe są całkiem dobre - auto ma dużo poniżej 4 metrów co ułatwia parkowanie, widoczność we wszystkich kierunkach jest dużo powyżej przeciętnej i jest dość pakowne oczywiście jak na segment B...

dodano 06.08.2005 22:09:59 przez

Jestem bardzo zadowolony z MODUSA, zwłaszcza, że kupiłem go w okazyjnej cenie. Moja żona jest w nim zakochana, więc satysfakcja gwarantowana ( w 9 m-cu ciąży, nie odczuwa 300 km trasy). Naprawdę fajne autko na miasto i w trasę. Zaznaczam, że mam go dopiero 3 tygodnie ale przejechałem 1800 km.

dodano 26.01.2008 23:59:38 przez

Samochodzik jest bardzo przestronny, mało funkcjonalne schowki, brak popielniczki, samochodzik świetnie sprawuje się do codziennej jazdy jak na ropę chodzi bardzo ładnie. Jeśli miał bym kupić go znowu zrobił bym to bez wahania ale raczej tego nie zrobię bo nowy Modus mi się nie podoba.

dodano 13.07.2008 12:57:01 przez

Bardzo przyzwoity samochod miejsko-podmiejski. Przestronnnosc i dobra widocznosc z przodu docenia zwlaszcza osoby wysokie. Do tego znakomity uklad jezdny, elstyczny silnik i niebanalna stylistyka. Na minus kiepskie schowki i wieksze spalanie na autostradzie (od predkosci ok 110 km/h)

Dowiedz się więcej o Renault Modus

Renault Modus 88