Lista ocen Renault Scenic I Minivan 1.6 i 16V 110KM 81kW 1999-2003 (7) - Karoseria

Na liście zabraknie 203 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Older
Minivan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Blacha nie gnije, ognisk korozji nie było. Duży plus w tym miejscu dla Renault. Niestety powłoka lakiernicza to dramat. Lakier bardzo łatwo się rysuje. Zdarza się również, że powłoka wierzchnia (trudno mi powiedzieć co to dokładnie jest) odchodzi niczym folia. U mnie to była jedynie mała plamka powstała od mycia na myjni ciśnieniowej, jednak na parkingach widziałem Scenici z ogromnymi „plackami” odklejonej warstwy wierzchniej.
~Mmm
Minivan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Pomimo że auto ma 16lat nie mam grama korozji na progach i tylnych nadkolach, jedynie dwa małe bąbelki na tylnej klapie przy plastikowej ramce od podświetlenia tablicy
~kacperekbajerek
Minivan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Bardzo dobre zabezpieczenie antykorozyjne. Dopiero kiedy osiągnął pełnoletność w niektórych newralgicznych punktach zaczęły się pojawiać się początki korozji.
~3miasto
Minivan 1.6 i 16V 110KM 81kW
no tu ruda rzuca się gdzieniegdzie,nie ma dramatu, patrząc na japońce z tamtych lat lub ich wspomnienie nie ma dramatu,trochę szlifowania,kitu i jest ok
~Karol
Minivan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Linie przeciętne, nie wyróżniające sie, plastikowe błotniki plus bo nie ma co gnić, wykwity korozji przy tylnych nadkolach i belce.
~marek
Minivan 1.6 i 16V 110KM 81kW
jest ocynk i plastik więc jest dobrze, ale zaczynają pojawiać się małe ogniska rdzy
~Sylwester
Na tyle lat zero rdzy