Lista ocen Renault Scenic I Minivan 1.6 i 16V 110KM 81kW 1999-2003 (78) - Widoczność

Na liście zabraknie 132 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Older
Minivan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Największy plus tego samochodu. Siedzi się jak w akwarium. Widoczność dobra na wszystkie strony pod warunkiem, że nie jedziemy akurat z pasażerami z tylu i mamy zsunięte zagłówki, bo wtedy niestety widoczność do tylu jest mocno ograniczona. Ze względu na to, że jeździłem niegdyś busem przyzwyczaiłem się do jazdy i manewrowania na boczne lustra, dlatego nie uznaje tego jako dużą niedogodność. Wiele osób krytykuje wysoką pozycję za kierownicą....
~Leloch
Minivan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Świetna,duże lusterka boczne i wsteczne oraz odpowiedzia wielkość i kształ szyb bocznych jak i przedniej i tylnej zapewniają komfort przy prowadzeniu,jedynym malutkim minusem jest fakt iż czasem przy gwałtownych i ostrych skrętach nalezy obejrzec się prze ramie do tyłu ale to normalne przy autach typu mini-van,które są dłuższe i można nie zobaczyś czegoś w lusterku...kierowcy vanów wiedzą napewno o co mi chodzi:):)
~Piotr
Minivan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Widoczność doskonała do tyłu i na przód. Niestety - zdarza się, że słupek przedni lewy zasłoni miejsce, które powinno być widoczne - wtedy niestety musimy korzystać z małej przedniej lewej szyby przy lusterku i nieco bardziej wyginać głowę (męczące bardzo przy kręczu szyi ;) )
~Kondor
Minivan 1.6 i 16V 110KM 81kW
siedzi się wysoko, światła samochodów jadących z przeciwka nie oślepiają tak mocno, jak w zwykłym samochodzie. Przednie słupki czasami zasłaniają. Dzięki dużym szybom widoczność jest dobra, ale za to w lato wnętrze nagrzewa się niemiłosiernie.
~Oczer
Minivan 1.6 i 16V 110KM 81kW
po prostu super widzę dwa razy więcej niż w sedanach np.a poza tym siedzę wyżej niż przeciętny użytkownik drogi te fotele które się regulują góra dół to wypas (nigdy więcej chyba zwykłych osobówek)
~kacperekbajerek
Minivan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Doskonała widoczność z każdej strony, jednak przez zbyt małe lusterka można je ustawić albo do parkowania albo do dalekiej widoczności - nie ma możliwości ustawić ich aby spełniały te dwa zadania jednocześnie.
~mateusz_soboni
Minivan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Widoczność jest perfekcyjna, jak na takie duże auto. Szyby są duże. Jak dla mnie widoczność jest PERFEKCYJNA. Niektórzy piszą, nie widać maski, no może nie widać, ale kwestia przyzwyczajenia.
~MaciejZoltowski
Minivan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Fenomenalna, zwłaszcza po podniesieniu fotela. Ktoś o kilka cm wyższy mógłby narzekać na lusterko wsteczne (może nieco zasłaniać) ale dla mnie, przy 1.85 m widoczność jest perfekcyjna.
~arrtureno
Minivan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Tu nie mam się do czego przyczepić.Ewentualnie to że nie widać przodu auta. Dla mnie to jednak nie jest mankamentem ponieważ wystarczy trochę pojeździć i manewry opanowane.
Dziennik kosztów dla Renault Scenic I Minivan 1.6 i 16V 110KM 81kW
8,4
8,2
~Roberic
Minivan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Bardzo dobrze jak dla mnie. Dobra widoczność przez tylną szybę, do przodu, na boki słupki nie przeszkadzają prawie w ogóle. Wysoko się siedzi co też ma znaczenie.
Renault Scenic I Minivan