Oceny Renault Scenic I Minivan 1.6 i 75KM 55kW 1996-1999

Najnowsze oceny Renault Scenic I Minivan 1.6 i 75KM 55kW 1996-1999

3,8
~tommalek74@wp.pl
Minivan 1.6 i 75KM 55kW
Wprawdzie silnik nadszarpnal nie tylko moja kieszen ale rowniez ogolna opinie o Sceniku to wciaz ma u mnie wiecej plusow niz minusow.Jezdze nim od czterech lat(80tys.km.)
4,1
~Erg
Minivan 1.6 i 75KM 55kW
Ogólnie jestem zadowolony poza paroma rzeczami które opisałem. Ale jak na razie jeżdzi sie wygodnie za rozsądne pieniądze. Sylwetka też przyjemna dla oka i nie zestarzała sie mimo lat.
4,1
~wiesiek
Minivan 1.6 i 75KM 55kW
bardzo bobrze sie jedzie miałem tyle ałt opla tojote skode nisans eskorta cinkusia wiecej ne pamientam . ale ten samchud mie zaskoczył nimo małych awari to nigdy mie nie zawiud na trasie słaby . ale nie zamienił go na inne. (Bezawaryjność (drobiazgi))
~jacko
Minivan 1.6 i 75KM 55kW
silnik pracuje ciężko jagby był mocno zużyty, słaby, zeby wyprzedzić jakieś auto trzebaby go na wyzsze obroty wkręcić. (Silnik)
2,9
~necia
~irekgulczas
~78pawel1
Minivan 1.6 i 75KM 55kW
Nie dla tych którzy lubią przycisnąć.Dobrze sprawuje się LPG. (Silnik)
~Tomek79
Minivan 1.6 i 75KM 55kW
Uklad wydechowy co dwa lata do wymiany, poduszki pod silnikiem tak samo, pekajace sprezyny zawieszenia, drgania podczas jazdy i jest bardzo glosny przy 120 km/h . Do tego skrzypi i cos stuka podczas ruszania. Pozytyw to ekonomiczne spalanie (Bezawaryjność (poważne usterki))
2,8
~milan1919
Minivan 1.6 i 75KM 55kW
uszczelka pod glowica silnik do wymiany francuzy nie lubia przegrzania raz przegrzany silnik i na zlom (Silnik)
3,2
~dorszes@poczta.fm
Minivan 1.6 i 75KM 55kW
być może to i przez, to ,że moje auto jest strasznie zużyte, i być może przez auta które miałem poprzednio. ten oceniam poprostu źle. (Silnik)
Renault Scenic I Minivan