Oceny Renault Scenic I Minivan 1.6 i 90KM 66kW 1996-1999

Najnowsze oceny Renault Scenic I Minivan 1.6 i 90KM 66kW 1996-1999

3,7
~RoN
Minivan 1.6 i 90KM 66kW
Długo zastanawiałem się czy pisać tą opinię. Z jednej strony jest to auto, które pokochała moja młodsza córka, z drugiej nękają mnie zaniedbania poprzednich właścicieli. W zasadzie należałoby napisać krętaczy. Bo jak nazwać kogoś, kto zamiast wymienić termostat wydłubuje z niego bebechy i wstawia pustą skorupę? Wiem dlaczego ktoś to zrobił - myślał dureń, że uszczelka pod głowicą pada, bo po wstawieniu nowego termostatu płyn kipiał w zbiorniku...
2,2
~hary
Minivan 1.6 i 90KM 66kW
Ogólnie, masakra... Samochód ani dla rodziny, ani do wożenia czegoś cięższego. To nie nadaje się do niczego. Napęd na przód - totalna porażka, nie wiem co w nim było przez pół roku zmieniłem 2 razy opony bo na każdych się ślizgał i lato i zima, w końcu kupiłem nowe i to samo. U mechanika nic nie stwierdzono jak i w ASO
4,1
~Pawlik
Minivan 1.6 i 90KM 66kW
Uważam że to auto zasługuje na dobrą ocenę.Jeżeli kupimy auto zadbane,a sami również o nie zadbamy, to będzie nam służyl i nie sprawiał wiele zawodu. Ale to odnosi się każdego auta. Nie ma w nim nic szczególnego, ale warto kupić jeśli nie stać nas na drogie w utrzymaniu auto wyższej klasy
~jacekchoj1
Minivan 1.6 i 90KM 66kW
auto sprytne rodzinne i wielozadaniowe jak na obecne czasy tanie w utrzymaniu pod względem spalania i części wbrew opiniom o autach francuskich auto sprawuje się nienagannie jeżeli chodzi o pierwsze wydania i roczniki nie ma problemu z częściami są dostępne nowe i to w dostępnych cenach jak również można bez problemu dostać używane części
~tewu
Minivan 1.6 i 90KM 66kW
Ogólnie samochód oceniam dobrze. Jest to znakomite auto dla rodzinki z dziećmi. Bardzo dobra widoczność, dużo miejsca, idealne dla wysokich. W miarę ekonomiczne - spalanie 7-8.5l. Awaryjność też nie jest wysoka - nigdy nie miałem przypadku, żeby odmówił posłuszeństwa na środku drogi ;) Gdyby nie problemy z wentylacją i ogrzewaniem oraz zbyt słaby silnik, ocena byłaby wyższa. Kupiłbym takie auto jeszcze raz ale pod warunkiem, że silnik...
3,2
~th_omas
Minivan 1.6 i 90KM 66kW
ogólnie - gdyby nie te problemy z silnikiem i mniejsze zużycie paliwa było by całkiem dobrze - może w moim egzemplarzu silnik był bardziej zawodny niż w innych - miejsce wewnątrz, pozycja za kierownicą, łatwość prowadzenia i manewrowania stawia go wysoko!
Dziennik kosztów dla Renault Scenic I Minivan 1.6 i 90KM 66kW
7,9
9,5
~Piotr -Zamość
Minivan 1.6 i 90KM 66kW
auto super do dalszych podrózy. Pakowne i bardzo wygodne, fotele przednie szczególnie jak na takie auto. Wiele praktycznych schowków. Jedynie zwykłe 1.6 w benzynie, a takie mam ma zdecydowanie za małą moc. Ogólnie mocna 4
3,5
~Ziele
Minivan 1.6 i 90KM 66kW
ogolnie dobre auto stworzone do wyjazdow, wycieczek i dlogich tras gdzie jest najekonomiczniejsze i sprawdza sie najlepiej dla rodziny najlepiej 4 osobowej plos male dziecko wtedy sie wszyscy pomiescza idealnie ;]
3,5
~rosta3@wp.pl
Minivan 1.6 i 90KM 66kW
Auto eksploatuję od nowości.Do pięciu lat ocena byłaby 4, obecnie po 9 latach eksploatacji tylko słaba trója. Uciążliwością jest brak w Szczecine dobrego serwisu tak autoryzowanego jak i nieautoryzowanego. Szczególnie mocno zawodłem sie na serwisie firmowym. Generalnie auto jest bardzo wygodne, jazda nim jest przyjemna, szczególnie dłuższe podróże. Strona techniczna psuje obraz tego samochodu.
~podly1
Minivan 1.6 i 90KM 66kW
Samochód dający poczucie komfortu, przestronny, rodzinny, miękki i wygodny. Niestety nieco awaryjny - trzeba o niego bardzo dbać i spokojnie nim jeździć. Scenic potrafi się za to odwdzięczyć za dobrą opiekę - polecam.
Renault Scenic I Minivan