Lista ocen Renault Scenic I Minivan 1.9 dT 95KM 70kW 1997-1999 (18) - Widoczność

Na liście zabraknie 36 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Voyteck
Minivan 1.9 dT 95KM 70kW
bardzo przejrzysty! boczne słupki w niczym nie przeszkadzają. ponadto regulacja wysokości fotela daje możliwość doskonałej widoczności osobom o niższym wzroście. PS. oczywiście końca maski nie wida
~kuba.c69@gmail.com
Minivan 1.9 dT 95KM 70kW
tutaj nie ma sobie równych! w każdą stronę świata wszystko widać! lusterka zewnętrzne mogłyby być ciut większe ale da się przyzwyczaić
~em
Minivan 1.9 dT 95KM 70kW
Przy podniesieniu fotela kierowcy do gory widocznosc na boki i do przodu jest bardzo dobra, gorzej natomiast z widocznoscia tuz za samochodem.
~janekpol100
Minivan 1.9 dT 95KM 70kW
Z tyłu przezkadzają zagłówki poprawione w wersji ph2, no i może troche przednie słupki w niektórych sytuacjach. Ale ogólnie jest ok.
~Radosław
Minivan 1.9 dT 95KM 70kW
Widoczność rewelacyjna. Duża przestrzeń i duże szyby do tego siedzi się wyżej niż w klasycznych autach. Nie ma problemu z cofaniem.
~J. wT. kresy zachodnie
Minivan 1.9 dT 95KM 70kW
Tu bład konstruktorow - przy skrecie w lewo - trzeba sie wychylić aby dostrzec w pelni co siadzieje na "zebrze".
~The Cuba
Minivan 1.9 dT 95KM 70kW
pod tym względem Scenic nie ma sobie równych...jedynie lusterka boczne mogłyby być trochę większe
~gawelgryf@op.pl
Minivan 1.9 dT 95KM 70kW
pomimo sporych szyb czasami bardzo przeszkadza mi przedni słupek i muszę wiercić się na fotelu
~magda
Minivan 1.9 dT 95KM 70kW
przedni słupek zasłania, już nie raz miałam okazję gwałtownie hamować bo nie widać
~marius
Minivan 1.9 dT 95KM 70kW
wszystko widać jak dla mnie 183 cm wzrost dla niskiej osoby może powodować problem
Renault Scenic I Minivan