Oceny Renault Scenic III Van 1.6 16v 110KM 81kW 2009-2011

Renault Scenic III Van 1.6 16v 110KM 81kW 2009-2011 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Renault Scenic III Van 1.6 16v 110KM 81kW 2009-2011

~theo_scenic
Van 1.6 16v 110KM 81kW
Samochód super komfortowy, dużo przestrzeni w kabinie i przestrzeni pasażerskiej. Układ jazdy wyśmienity - szuka się pretekstu do podróży. świetna widoczność, intuicyjna obsługa, piękny wygląd. Auto nieduże na zewnątrz, ale wielkie w środku. Świetny designe auta! Niestety ten silnik zdecydowanie za słaby i zdecydowanie nieekonomiczny. Zakładam do niego LPG. Po przejechaniu 4 tys. km do Włoch i z powrotem dalej nie chce się z niego wychodzić....
~Komarcin77
Van 1.6 16v 110KM 81kW
Tu uwaga do AUTOCENTRUM: to jest auto z 2012r, ponadto Scenic/Grand Scenic przeszedł w tym roku drobny lifting zewnątrz oraz wewnątrz co wypadałoby uwzględnić na stronie serwisu. Auto oceniam jako najlepsze jakim jeździłem. Miałem w swoim zakresie: VW Polo, Fiat Panda, Suzuki Ignis, Toyota Corolla, CC 700, Audi 100, Mitsubishi Galant, Toyota Verso. Elementy rozmieszczone dobrze, pokrętła i przyciski, wyposażenie dodatkowe, regulacja...
~kryswin
Van 1.6 16v 110KM 81kW
Polecam jako samochód rodzinny. mnóstwo schowków( w podłodze w fotelach itp)Łatwośc aranżacji wnętrza, trzy fotele z tyłu(przesuwane, uchylane) łatwo wyjąć każdy z osobna i robi się ciężarówka Pomimo że mam najuboższą wersję to ma wszystko co potrzebne jest w normalnym użytkowaniu. Wyższe wersje są na pewno jeszcze lepsze. Jedyny minus jak dla mnie to za słaby silnik( może to kwestia przyzwyczajenia do HONDY)
2,6
~KRISSON
Van 1.6 16v 110KM 81kW
KUPIŁEM AUTO I ŻAŁUJE. NIE POLECAM-PRZESTRZEGAM. SUGEROWAŁM SIĘ WMIARĘ POZYTYWNYMI OPINIAMI Z TEJ STRONY I DLATEGO TERAZ ZAMIESZCZAM SWOJĄ OPINIĘ NEGATYWNĄ. JEŻDZIŁEM DO TEJ PORY WIELOMA SAMOCHODAMI: DAEWOO, FIATAMI, POLONEZEM I SKODĄ OKTAVIĄ...KAŻDY Z POPRZEDNICH BYŁ LEPSZY OD TEGO SCENICA
~Majkel
Van 1.6 16v 110KM 81kW
Typowy rodzinny van - dużo miejsca , duży bagażnik , na minus spalanie. Do rozważenia Touran, C-max, mniejsza Meriva, Picasso, Verso. Renault wydaje się najbardziej optymalny cenowo - w miarę bogate wyposażenie za przystępną cenę i spore zniżki w salonach. Reszta to kwestia gustu i przywiązania do marki lub opini o francuzach:) a także egzemplarza jaki dostaniemy z salonu są mniej i bardziej awaryjne.
~jack
Van 1.6 16v 110KM 81kW
ogólnie auto wygodne dobrze wyposażone dobra pozycja za kierownicą dobra widocznosc silnik moze troche za slaby ale daje rade
Dziennik kosztów dla Renault Scenic III Van 1.6 16v 110KM 81kW
7,6
10,2
4,1
~arkady
Van 1.6 16v 110KM 81kW
Akceptując rozwiązania proponowane w Scenicu III jest całkiem fajnie. Szukasz pretekstu do podróży.
~johny_pg
~krystian
Van 1.6 16v 110KM 81kW
aso nie może poradzić sobie z informacją SKONTROLUJ PODUSZKĘ (Bezawaryjność (drobiazgi))
~Jerzy
Van 1.6 16v 110KM 81kW
Bez zastrzeżen przy przy 4 osobach na pokladzie optymalnie (Układ jezdny)
Renault Scenic III Van