Lista ocen Renault Scenic III Van 1.6 16v 110KM 81kW 2009-2011 (8) - Całokształt

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Komarcin77
Van 1.6 16v 110KM 81kW
Tu uwaga do AUTOCENTRUM: to jest auto z 2012r, ponadto Scenic/Grand Scenic przeszedł w tym roku drobny lifting zewnątrz oraz wewnątrz co wypadałoby uwzględnić na stronie serwisu. Auto oceniam jako najlepsze jakim jeździłem. Miałem w swoim zakresie: VW Polo, Fiat Panda, Suzuki Ignis, Toyota Corolla, CC 700, Audi 100, Mitsubishi Galant, Toyota Verso. Elementy rozmieszczone dobrze, pokrętła i przyciski, wyposażenie dodatkowe, regulacja...
~theo_scenic
Van 1.6 16v 110KM 81kW
Samochód super komfortowy, dużo przestrzeni w kabinie i przestrzeni pasażerskiej. Układ jazdy wyśmienity - szuka się pretekstu do podróży. świetna widoczność, intuicyjna obsługa, piękny wygląd. Auto nieduże na zewnątrz, ale wielkie w środku. Świetny designe auta! Niestety ten silnik zdecydowanie za słaby i zdecydowanie nieekonomiczny. Zakładam do niego LPG. Po przejechaniu 4 tys. km do Włoch i z powrotem dalej nie chce się z niego wychodzić....
~kryswin
Van 1.6 16v 110KM 81kW
Polecam jako samochód rodzinny. mnóstwo schowków( w podłodze w fotelach itp)Łatwośc aranżacji wnętrza, trzy fotele z tyłu(przesuwane, uchylane) łatwo wyjąć każdy z osobna i robi się ciężarówka Pomimo że mam najuboższą wersję to ma wszystko co potrzebne jest w normalnym użytkowaniu. Wyższe wersje są na pewno jeszcze lepsze. Jedyny minus jak dla mnie to za słaby silnik( może to kwestia przyzwyczajenia do HONDY)
~Majkel
Van 1.6 16v 110KM 81kW
Typowy rodzinny van - dużo miejsca , duży bagażnik , na minus spalanie. Do rozważenia Touran, C-max, mniejsza Meriva, Picasso, Verso. Renault wydaje się najbardziej optymalny cenowo - w miarę bogate wyposażenie za przystępną cenę i spore zniżki w salonach. Reszta to kwestia gustu i przywiązania do marki lub opini o francuzach:) a także egzemplarza jaki dostaniemy z salonu są mniej i bardziej awaryjne.
~KRISSON
Van 1.6 16v 110KM 81kW
KUPIŁEM AUTO I ŻAŁUJE. NIE POLECAM-PRZESTRZEGAM. SUGEROWAŁM SIĘ WMIARĘ POZYTYWNYMI OPINIAMI Z TEJ STRONY I DLATEGO TERAZ ZAMIESZCZAM SWOJĄ OPINIĘ NEGATYWNĄ. JEŻDZIŁEM DO TEJ PORY WIELOMA SAMOCHODAMI: DAEWOO, FIATAMI, POLONEZEM I SKODĄ OKTAVIĄ...KAŻDY Z POPRZEDNICH BYŁ LEPSZY OD TEGO SCENICA
~jack
Van 1.6 16v 110KM 81kW
ogólnie auto wygodne dobrze wyposażone dobra pozycja za kierownicą dobra widocznosc silnik moze troche za slaby ale daje rade
~arkady
Van 1.6 16v 110KM 81kW
Akceptując rozwiązania proponowane w Scenicu III jest całkiem fajnie. Szukasz pretekstu do podróży.
~bbehemon@gmail.com
Ogólnie 6 -