Lista ocen Renault Thalia II 1.2 16v 75KM 55kW 2008-2012 (25) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~michal
Sedan 1.2 16v 75KM 55kW
Wysokie zawieszenie sprawdza sie - krawezniki, koleiny, wyciaganie innych samochodow z blota. Jazda po sniegu idealna jednakze po skutym lodzie przeszarzowalem raz wiec nie polecam - samochod ma wysoki srodek ciezkosci i bywa zdradliwy przy wiekszych predkosciach. Bylismy na dachu ;-) Na normalnym asfalcie stabilny do 160 wg wskazan licznikowych, dalej lekko myszkuje wskazowka dociera po dlugim czasie do ok 195. Jazda rekreacyjna do 120-130...
~SylwekŁódź
Sedan 1.2 16v 75KM 55kW
Wspomaganie kierownicy to chyba jakiś żart - mój znajomy ostatnio po podwózce mówi - a Ty tu masz w ogóle wspomaganie? .... Kropki wyrazem frustracji, bo co dodać? Auto jest miękkie jak kanapa, wychyla się na boki jak głupie, nawet przy małych prędkościach. Plus, to że bierze wszystkie krawężniki. I to koniec plusów.
~Artur
Sedan 1.2 16v 75KM 55kW
Znakomicie tłumi nierówności. Najlepiej sprawdzić na \"kocich łbach\", polecam.. Na zakretach przechyla się ale oprócz lekkiego dyskomfortu nic się nie dzieje. Bardzo dobrze skrojone wspomaganie kierownicy, pewne trzymanie się drogi, bez luzów, pełne wyczucie i precyzja, a na parkingu - bez wysiłku.
~Grzegorz Kowalczyk
Sedan 1.2 16v 75KM 55kW
Nastawiony na komfort, ale prowadzi się precyzyjnie. Idealny do przewożenia rodziny. Zawieszenie pracuje cicho, Głośniejsze dźwięki pojawiają się niezwykle rzadko np na dużych wyrwach w jezdni. Świetnie radzi sobie na progach zwalniających i przejazdach tramwajowych.
~AKP 09
Sedan 1.2 16v 75KM 55kW
Kierownica kręci się gładko (jest wspomaganie). Autko reaguje na ster bez specjalnych niespodzianek, tzn. jak dla kobiety. I tu również można powiedzieć tylko tyle, że jedzie się. Jazda nie za szybka ale przyjemna bo naprawdę komfortowa (jak na kanapie babci).
~Geniek
Sedan 1.2 16v 75KM 55kW
Bardzo przyzwoity poziom. Autko podatne na siłę odśrodkową, mała masa powoduje, że przód ma tendencję do niedocisku, co powodować może, że autko ma tendencję przy ostrych najazdach do pływania. Plusy za wybieranie dziur i nierówności. Bardzo gładko podjeżdża pod krawężniki.
~Marcin1977
Sedan 1.2 16v 75KM 55kW
Bardzo komfortowe zawieszenie, pamiętam, że jak pierwszy raz wsiadłem i przejeżdżałem przez tory, to nie poczułem, kiedy przez nie przejeżdżaliśmy. Bardzo miękkie zawieszenie. W trasie troszkę gorzej, ale na trasy jeżdżę F. mondeo.
~ArturKrk
Sedan 1.2 16v 75KM 55kW
Bardzo wysoki prześwit - na polskie drogi rewelacja! Dobrze tłumi wszelkie dziury i nierówności. Prowadzi się pewnie. Kierownica ze wspomaganiem w standardzie - kręcenie na parkingu nie nastręcza żadnych trudności.
~Gormit
Sedan 1.2 16v 75KM 55kW
komfort jazdy jest tu znakomity; do 110 km/h wręcz wzorcowo: wszystko działa cichutko i precyzyjnie. Zachowanie pojazdu na ostrych zakrętach - neutralne. Dziur w drodze praktycznie się nie czuje. Bardzo pozytywnie !
~titus
Sedan 1.2 16v 75KM 55kW
Idealne na polskie dziurawe drogi!! Żadne dziury mu nie straszne! Fakt, że buja jak na statku i ostro pochyla się w zakrętach, ale to nie auto do \"połykania zakrętów\"