Lista ocen Renault Trafic II Furgon (64) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 63 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marta i Zbyszek D.
Furgon 2.0 120KM 88kW
Szeroko rozstawiony wiec stabilny. Polecam ogumienie o większych parametrach. Szczególnie w zimowe górskie wędrówki. Większe spalanie na szerszych oponach to w tym przypadku mit, bajka. Sprawdziłem. Z przyczepką campingową busik dzięki większym kołom staje się na małych leśnych dróżkach w górach super stabilny. Jedyne co można zauważyć lekkie przekłamanie szybkościomierza.
~LinekPark
Furgon 1.9 dCi 100KM 74kW
Całkiem dobrze resoruje. Nawet na pusto. Długi rozstaw osi w następnym kupionym egzemplarzu, podnosi jednak komfort ciut wyżej. Precyzja prowadzenia wystarczająca jak na busa. Żadnego błysku w tym wszystkim. Jednakże nie ma na co narzekać.
~jeju01@gmail.com
Furgon 2.5 dCi 150KM 110kW
Zawieszenie -Na początku było ok ale już przed 100 tys zaczyna się sypać -bardzo delikatne -stworzone na autostrady i to te zachodnie na pewno nie na nasze drogi-fakt tłumi nierówności ale do czasu. Bardzo dobrze trzyma się na zakrętach ogólnie ok.
~Adam
Furgon 2.0 dCi 115KM 85kW
Auto niesterowne z pustą paką, skacze jak wkurzony kangur. Bardzo podsterowne, trzeba uważać zimą. Przód szybko traci przyczepność w zalanych wodą koleinach. Na codzień jeżdżę Mondeo kombi i rożnica jest dramatyczna.
~Sebastian z Olkusza
Furgon 2.0 dCi 90KM 66kW
Tutaj nie mam zastrzezen. Auto swietnie trzyma sie drogi. Jednak mam zastrzezenia do szybko zuzywajacych sie elementow zawieszenia. A zwlaszcza szybko lecaze tarcze hamulcowe.
~loko
Furgon 2.0 120KM 88kW
Jak na duży i ciężki samochód całkiem nieźle. Zaskoczeniem jest dobry komfort pracy zawieszenia - nie trzeba obciążać aby dobrze się prowadził.
~Grzegorz
Furgon 1.9 dCi 100KM 74kW
Pierwsze wymiany wahaczy i drążków to problem bo są na nitach. potem jak mechanik rozwierci i powkłada śruby jest ok i niedrogo. do roboty co ok 30 000 km
~michal
Furgon 2.5 dCi 150KM 110kW
bujam autami glownie dostawczymi bo takie lubie ale rowniez osobowkami.trafic trzyma sie drogi jak diabli ale jeszcze troche za malo nim jezdzilem
~slawek306@wp.pl
Furgon 2.0 dCi 90KM 66kW
drogi trzyma się dobrze nawet przy dużych prędkościach, wersja wzmacniana jest zatwarda jak na nasze drogi. Wymieniana była już kolumna kierowniczą
~Tomek M. e-mail: maczuga2@tlen.pl
Furgon 2.0 dCi 90KM 66kW
W porządku, chociaz moja wersja ma wzmocnione amortyzatory i podwozie jest troche sztywne i jeśli jade na nierównej nawierzchni to czuć drgania.
Renault Trafic II Furgon