Oceny Renault Twingo I 1.2 60KM 44kW 1996-2007

Renault Twingo I 1.2 60KM 44kW 1996-2007 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Renault Twingo I 1.2 60KM 44kW 1996-2007

~Xdriver
Hatchback 1.2 60KM 44kW
Renault Twingo hmmm... baaardzo dobrze wspominam ten samochód, naprawde z czystym sumieniem polecam. Auto małe zwinne, ekonomiczne, ale naprawdę zaskakująco dużo miejsca w środku, także ze względu na suwaną tylną kanapę. Mechanicznie nie miałem z nim żadnych większych problemów, jakieś usterki to większosc mozna bylo samemu pod domem ogarnąc, ale tak naprawde nie bylo ich wiele, częsci naprawde tanie, pomimo stereotypów Renówek ,Twingo mi...
~Dżejkop
Hatchback 1.2 60KM 44kW
Swoje twingo kupiłem rok temu, kosztowało niecałe 2tys. zł i stwierdzam, iż za te pieniądze ciężko o lepsze miejskie auto. Jest o lata świetlne przed cienkim czy też matizem. Lepiej się prowadzi, przyśpiesza, ma lepsze wyposażenie i lepiej wygląda. Jeśli upolujemy fajny egzemplarz to będziemy zadowoleni. Podstawą jest dobre oglądnięcie budy bo lubi sobie po latach zgnić.
~Aeturnus
Hatchback 1.2 60KM 44kW
W tej kategorii nie wyobrażam sobie nic lepszego - auto ma swoje wady ale jest poza konkurencją dla wszystkich matizów seicent itp. pod względem silnika i przestronności kabiny. Żeby tylko nie ta belka...
4,1
~freeway
Hatchback 1.2 60KM 44kW
Polecam do miasta i w trasę, jeśli nie zamierzasz wyprzedzać 3 tirów pod rząd. Mało pali i ma wielkie wnętrze- to najważniejsze. Do tego oryginalny wygląd, niestety, nieco usterkowy, hamulce i silnik sportowe nie są, ale do sprawnej jazdy starczą. Jazda ciągła ponad 130 na godzinę nieco uciążliwa ze względu na hałas i słabe przyspieszenie w tym zakresie prędkości.
~ANASTAZJA
Hatchback 1.2 60KM 44kW
Ogólnie samochod nie przysparza nadmiernych problemów-może dlatego, że niewiele nim jeżdżę. Miałam szczęście trafić na wyjątkowo zadbany egzemplarz, sprowadzony od pierwszego właściciela, z pełnym kpl dokumentów, oryginalnym przebiegiem, regularnie serwisowany, bogato wyposażony. W mieście sprawdza się idealnie.
3,3
~Kasia
Hatchback 1.2 60KM 44kW
Mały samochodzik, który pali niewiele. Dobry do jazdy miejskiej, poza miastem tez nie jest źle, głównie z racji niewielkiego spalania. Bagażnik duży jak na tak mały samochód (udało się jechać w 4 osoby z bagażami i dwoma parami nart w środku). Po położeniu siedzeń naprawdę dużo miejsca - przewiozłam w środku rower, bez składania go, odkręcania kół, itp. Przebieg jest najprawdopodobniej dużo większy, więc cięzko określić, jaki. Ja przejechałam...
Dziennik kosztów dla Renault Twingo I 1.2 60KM 44kW
6,3
3,7
~monika
Hatchback 1.2 60KM 44kW
małe fajne autko dla kobiet,tylko trzeba mieć pare w łapkach bo kierownica chodzi jak w kamazie ciężkoooo ,bagażnik na torebkę,i autko tylko po mieście na trasy nie polecam, męczarnia a mało wygodne fotele zastanów się po tescie pozdrawiam m/fi
3,7
~erni1234@o2.pl
Hatchback 1.2 60KM 44kW
mam te auto juz 7 lat wczesniej miałem VW polo sdi i juz nigdy nie kupie VW twingo jak narazie okazało sie autem trwałym ale nie bez wad nastremca jezeli bedzie w rozsadnej cenie napewno sie zdecyduje na jego kupno ewentualnie clio ale to juz nie to samo co twingo uwazam ze jest to auto z dusza i jedyne w swoim rodzaju
~RuMuN, KLUB TWINGO POLSKA
Hatchback 1.2 60KM 44kW
twingo to jest wg mnie nie auto dla zwyklego czlowieka. przeznaczone jest dla mlodszego grona osob. auto kultowe, jak narazie to nie ma godnego konkurenta w tej klasie. no chyba ze wyjdzie twingo sport w 2007roku to wtedy bedzie kontynuacja legendy
4,1
~Bolexy
Hatchback 1.2 60KM 44kW
Mimo iż moje twingo pełni funkcję głównego samochodu wakacyjnego w ( a mam jeszcze skode felicje) to jego domeną jest tylko i wyłącznie miasto. Jazda takim maleństwem na dłuższe trasy nie jest męcząca dla pasażerów, ani kosztowna. Jestem jednak pewien że nie to konstruktorzy mieli na mysli.