Ocena kierowcy - Renault Vel Satis

primjack@wp.pl, 17 lat temu
Silnik 3.0 dCi 180KM 132kW
Rok produkcji 2003
Renault Vel Satis 3.0 dCi 180KM 132kW 2002-2009 - Oceń swoje auto
oczywiscie ceny w serwisie kosmos , jesli problemy ze skrzynią polecam zakład w dlugołęce pod wrocławiem b.dobrzy fachowcy
cichy silnik i jak na te pojemność ekonomiczny , ładnie mruczy szybko sie zbiera doskonały dla osoby z ciężką nogą :)
kupiłem auto używane i ... skrzynia biegów poklejona na poxipolu !!! ale juz było za pózno żeby prawnie ze sprzedającym oszustem cokolwiek zrobić teraz mam nową z gwarancją biegi przełącza płynnie nie czuc szarpnięć lub innych dziwnych rzeczy dobrze reaguje na pedaqł gazu
no tutaj przeciętnie ale polskie drogi zrobiły swoje koncówka drążka ok 60-70 pln + wymiana inne rzeczy typu tuleje wahacza czy łącznik małe koszty więc nie jest zle
bardzo dobra widocznosc tylko - za tylnią szybe jest mała , dobra widocznosć w lusterkach
i tu znowu auto uzywane nie mam ogrzewania przy włączonym silniku więc wizyta w serwise ale podczas jazdy klimatronic chodzi idealnie
dla kierowcy i pasazera super wygodne auto siedzenia regulowane w 4 pozycjach
przy 160 słychac tylko wiatr , trzeba kontrolowac licznik bo naprawde nieczuc prędkosci mimo ze to diesel to tego nie słychac
przy takim silniku i masie 1,8 t spalanie diesla malutkie , oczywiscie ceny serwisu kosmos filtr oleju 270 pln a zamiennika nikt nie robi tylko "reno" , pękła mi gumowa harmonijka łącząca tunel dolotowy powietrza srednica ok 5 cm długosc 6-7 cm cena 180 pln !!! boje sie pytac o reszte części napewno nie jest to auto dla przeciętnego kierowcy
auto z 2003 r mozna kupic za 1/3-1/4 ceny nowego w serwisie
popsuty włącznik świateł awaryjnych