Oceny Rover 200 III 2.0 SDi 105KM 77kW 1995-2000

Rover 200 III 2.0 SDi 105KM 77kW 1995-2000 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Rover 200 III 2.0 SDi 105KM 77kW 1995-2000

~gramjak@o2.pl
Hatchback 2.0 SDi 105KM 77kW
Kupiłem to autko pomimo obiegowych opinii (że rover się psuje, a części są drogie) i się wcale nie zawiodłem! Części kosztują tyle co do każdego innego samochodu, a niektóre nawet mniej! Ocena końcowa 4+ :)
4,1
~draco666
Hatchback 2.0 SDi 105KM 77kW
Po wymianie rozrządu,klocków oraz płynów od momentu zakupu czyli rok i przejechaniu 15000 tyś.km samochód nie sprawia żadnych problemów.Jedynie immo zaczeło szwankować i zostało usunięte(częsta wada alarmów firmy LUKAS montowanych w nissanach i roverach w rocznikach 95-00). Autko ekonomiczne za przyzwoitą cene, ogólnie warte polecenia.
3,3
~Tomasz
Hatchback 2.0 SDi 105KM 77kW
Autko oceniam na 4/5. Bardzo ladnie sie prezentuje. Dosc ekonomiczne i w miare wygodne. Samochod idelany na pierwsza zabawke. Ciekawa stylistyka polaczona z niezlymi osiagami daje naprawde ciekawy efekt i duzo frajdy z jazdy. Poza drobnymi mankamentami tj. skrzynia biegow mozna naprawde smialo polecic ten samochod. Osobiscie jestem zadowolony.
~1badzior1@wp.pl
Hatchback 2.0 SDi 105KM 77kW
Ogólnie bardzo dobre i fajne autko. Polecam zwłaszcza jako drugie w rodzinie. Jeżeli auto nie było po "dzwonie" nic z autem złego dziać się nie powinno. Blachy cynkowane. Mimo prawie 10 lat mego auta - zero najmniejszych śladów korozji, zawieszenie super, wnętrze ładne ponadczasowe, jak i bryła nadwozia. Szczerze polecam, napewno ktoś kto to auto kupi nie będzie narzekał. Wiadomo - są zalety są wady, ale to auto ma duszę i jest wdzięcznym...
3,7
~kamerton@poczta.fm
Hatchback 2.0 SDi 105KM 77kW
Wszystko O.K. Fajny samochodzik nie starzejący się zbyt szybko, niezłe przyśpieszenie jak na diesla ! Ale nie moge dostać poduszki pod silnik od strony pasazera w dobrej cenie !!! W sklepach z częściami życzą sobie 500 PLN a to dla mnie dużo za dużo ! Czekam na tańsze oferty kamerton@poczta.fm
~juzzy
Hatchback 2.0 SDi 105KM 77kW
Ogólnie jest wspaniały i bardzo ładniutki. Model dobrze wyposażony: ABS, SRS, szyberdach - bajer, klima, wspomaganie kierownicy, w kokpicie wstawki a la drewno - ciekawe. Minus - problem z częściami do tego konkretnego modelu, bo zwykle w katalogach nie jest on dobrze opisany. Nie był w sprzedaży w Polsce, więc wszyscy się dziwią. Auto naprawdę z duszą.

Usterki Rover 200 III

Rover 200 III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~aima@wp.pl
Hatchback 2.0 SDi 105KM 77kW
5 nie dam, ale jakby było 4,5 to śmiało. W sumie naprawdę pozytywnie, bez awarii, bez kłopotów, tanio. CHoć na pewno współczuję kolegom, gdy coś się większego dzieje- drogie części. Generalnie- alternatywa dla np Golfów, czy Focusów. Niedoceniana.
3,5
~gratek
Hatchback 2.0 SDi 105KM 77kW
Ogólnie fajne, zwinne autko miejskie, próbujące udawać sportowego hatchbacka ;-) W tym przedziale cenowym myślę, że warty rozważenia, szczególnie za wyposażenie
~predatoraf
Hatchback 2.0 SDi 105KM 77kW
Auto ze sportowym charakterem, dobrze wygląda, dobrze się nim jeździ.
~Piotr
Hatchback 2.0 SDi 105KM 77kW
Bardzo dobre autko do miasta jak i na krótsze trasy. Jest niezawodny, zaskakujaco dynamiczny oraz co również ważne, mało pali