Lista ocen Rover 200 III 2.0 SDi 105KM 77kW 1995-2000 (23) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 31 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~gratek
Hatchback 2.0 SDi 105KM 77kW
Szału nie ma, dosyć twardo i taczkowato. Mieszkam w dużym mieście, z dużą liczbą dziur i zawieszenie dostaje w kość, szczególnie po zimie, więc dosyć często trzeba wymieniać drążki. Kupiłem z wadą ukrytą, wyciek płynu od wspomagania. Jeżdże tak już prawie 5 lat, raczej nie opłaca się naprawiać (w Feu Vercie mówili, że może być jakiś luz na maglownicy), trzeba dolewać. Podczas większego deszczu ślizga się pasek i mamy kłopoty ze spomaganiem...
~Andrzej Rover 220SDi 97r
Hatchback 2.0 SDi 105KM 77kW
Zawieszenie idealne. Przy dieslach jest trochę wzmocnione w porównaniu ze słabszymi benzyniakami więc prowadzi się świetnie. Spóźnienie skrętu czy za duża prędkość w zakrętach nie stanowi problemu. Autko prowadzi się pewnie i stabilnie. Ja mam wrażenie, że jadę większym samochodem. Nic nie stuka jedynie trzeba uważać na wyższe krawężniki bo autko jest bardzo niskie.
~sojerr
Hatchback 2.0 SDi 105KM 77kW
Precyzyjny dobrze trzyma się drogi. Zima troch nadsterowny ale niema co się dziwić ciężki silnik z przodu mocno dociska przednią oś za to nie na problemów z podjazdem na śliskiej nawierzchni, ale za to trzeba uważać na koleiny można przytrzeć osłoną silnika. Zawieszenie mało awaryjne raz wymieniałem wahacze koszt około 360zł
~gramjak@o2.pl
Hatchback 2.0 SDi 105KM 77kW
Uważam, że zawieszenie jest xestrojone odpowiednio do tego auta. nie jest ani za twarde ani za miękkie, więc spokojnie pokonuje nawet ostrzejsze zakręty a nie jest przy tym zatrważająco twarde (kręgosłup nie doskwiera) :)
~juzzy
Hatchback 2.0 SDi 105KM 77kW
Jeździ jak po szynach!!! Mam wspomaganie kierownicy więc w zakręty 90 stopni wchodzę jednym paluszkiem. Trochę niski, więc wyższe krawężniki odpadają do parkowania, ale taki już jego urok, coś za coś. Hamulce z ABSem - w porząku.
~Piotr
Hatchback 2.0 SDi 105KM 77kW
posiadam felgi 16 \" więc trakcja nieznacznie się poprawiła, ale zawieszenie mogłoby byc troszke twardsze ( przy ostrzejszej jezdzie ), jednak przy spokojnej podróży ma to swoje plusy
~kosiarz.1
Hatchback 2.0 SDi 105KM 77kW
Zawiesznie twarde i nie przystosowane do polskich drog, czuc kazda dziure. Hamulce beda dzialac pod warunkiem ze je raz na jakis czas przeczyscimy (szczegolnie tył)
~Lepanao2
Hatchback 2.0 SDi 105KM 77kW
Małym mankamentem jest jazda po drogach które mają koleiny -trzeba pilnować kierownicy bo przednie koła mają tendencję do "szukania" wgłębień.
~szczebel
Hatchback 2.0 SDi 105KM 77kW
bardzo dobrze sie prowadzi, zawieszenie twarde troszke nie na nasze drogi ale w przy pokownywaniu zakretow oczywiscie bez szalenstw trzyma sie dobrze.
Dziennik kosztów dla Rover 200 III 2.0 SDi 105KM 77kW
7,3
~1badzior1@wp.pl
Hatchback 2.0 SDi 105KM 77kW
Układ jezdy - ok. Auto prowadzi się precyzyjnie i pewnie, nie myszkuje po drodze nawet po koleinach, bez względu na ilośc przewożonych pasażerów.